W wielu sportowych dyscyplinach o zwycięstwie decyduje czas. To on przesądził także o tym, kto otrzyma nagrodę za sms-owe głosy oddane w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2019 roku.

      Na kuponach wyciętych z papierowego wydania tygodnika Pałuki oraz przesyłając sms-y można było głosować na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2019 roku. W jednym i drugim przypadku należało podać nazwiska lub numery trzech zawodników, a termin ich przysyłania minął w piątek 14 lutego o 14.00. W trakcie trwania konkursu zostało przysłanych w sumie 495 sms-ów, z tego 427 były ważne, a 68 było błędnych.

      Bezpośrednio po zakończeniu konkursu na telefony wszystkich, którzy głosowali za pośrednictwem sms-ów zostało wysłane pytanie konkursowe. Osoba, która w najkrótszym czasie prawidłowo na to pytanie odpowiedziała została laureatem tego konkursu i otrzyma zegarek z wieloma przydatnymi przy uprawianiu sportu funkcjami. W tym roku nagrodę odbierze pan Damian Kaśków z Barcina.

      Serdecznie gratulujemy zwycięzcy. Wszystkich zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Mirosława Roszak, 20 II 2020

Dziesiątka najpopularniejszych sportowców 2019 roku.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry