Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Nieszybko na boiska wrócą piłkarze. Start rundy wiosennej został dzisiaj odłożony co najmniej do 26 kwietnia. 

Na pierwszy gwizdek trzeba jeszcze poczekać fot. Bartosz Woźniak
Na pierwszy gwizdek trzeba jeszcze poczekać fot. Bartosz Woźniak

     Przypomnijmy, iż w pierwszym komunikacie związanym z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, władze PZPN podjęły decyzję o zawieszeniu rozgrywek do 29 marca włącznie. Termin ten jeszcze nie nadszedł, ale już wiadomo, że zawodnicy drużyn od Ekstraklasy do klasy B nie wrócą na boiska tak szybko. Dzisiaj zapadła decyzja, iż na inaugurację rundy wiosennej na pałuckich boiskach oraz wznowienie rozgrywek w wyższych ligach, w optymistycznym wariancie trzeba będzie poczekać co najmniej do przełomu kwietnia i maja.

     KOMUNIKAT K-PZPN

     Informujemy, że zgodnie z decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi oraz 3. ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

     W związku z powyższą sytuacją biura Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku nadal będą nieczynne do odwołania.

Bartosz Woźniak, 20 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry