Na zdjęciu burmistrz wraz z autorkami opracowania i osobami, które pomogły w jego przygotowaniu fot. Remigiusz Konieczka

 Literacki atlas polski
   
    W poniedziałek, 29 października burmistrz Leszek Jakubowski oraz dyrektor Zespołu Publicznych Szkół nr 1 Jacek Pietraszko podziękowali autorkom opracowania poświęconego Wandzie Dobaczewskiej "Diabli ją wzięli do Wenecji", które zajęło pierwsze miejsce w konkursie "Literacki atlas polski".

    Autorki: Marta Frasz, Agata Janik, Iwona Owczarzak, Zuzanna Musiał i Daria Czapiewska (obecnie uczennice szkół ponadgimnazjalnych) dostały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.
    Podziękowania w postaci okolicznościowych grawertonów zostały wręczone osobom, które pomogły uczennicom gimnazjum w przygotowaniu opracowania: Eugeniuszowi i Jolancie Dobaczewskim, Andrzejowi Łuczakowi oraz nauczycielom - Danucie Twerd i Marcinowi Szaremu. Swoje umiejętności gry na pianinie zaprezentowały Hanna Nowakowska i Martyna Katafiasz, które zagrały polonezy Chopina.

Remigiusz Konieczka, 1 XI 2007
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry