Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Dąbrowa, II tura, wybory 2002, wójt

    Poparcie dla Anny Rywak

     Kandydat na wójta Janusz Witkowski, który zajął trzecie miejsce w wyborach, przekazał swe poparcie dla Anny Rywak.

     W poniedziałek od rana (28 października), kiedy już było wiadomo, że do II tury wyborów na wójta przeszły Stanisława Łagowska (49%) i Anna Rywak (42%), wszyscy oczekiwali, kogo poprze w II turze trzeci kandydat Janusz Witkowski (9% poparcia).

     We wtorek, 29 października doszło do spotkania Janusza Witkowskiego z Anną Rywak. Janusz Witkowski praktycznie bez żadnych warunków wstępnych, czy negocjacji, zdecydował się poprzeć Annę Rywak. Powiedział na spotkaniu, że marzy o tym, by wreszcie przestano mówić w gminie Dąbrowa nie. - W związku z tym, że nie uzyskałem wymaganego poparcia chciałem jeszcze raz poprosić wierny mi elektorat, o udział w drugiej turze wyborów i o całkowite poparcie kandydata na wójta, panią Annę Rywak - powiedział Pałukom Janusz Witkowski.

Robert Grygiel

Pałuki nr 558 (44/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry