Artykuł tygodnia
  • O wycenie pod S5
    O wycenie pod S5

W Rogowie odbyło się spotkanie, podczas którego Krzysztof Pankowski, kierownik oddziału odszkodowań Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, odpowiadał na pytania osób wywłaszczanych w związku z budową S5.

Dąbrowa, II tura, wybory 2002, wójt

Poparcie dla Anny Rywak

Kandydat na wójta Janusz Witkowski, który zajął trzecie miejsce w wyborach, przekazał swe poparcie dla Anny Rywak.

W poniedziałek od rana (28 października), kiedy już było wiadomo, że do II tury wyborów na wójta przeszły Stanisława Łagowska (49%) i Anna Rywak (42%), wszyscy oczekiwali, kogo poprze w II turze trzeci kandydat Janusz Witkowski (9% poparcia).

We wtorek, 29 października doszło do spotkania Janusza Witkowskiego z Anną Rywak. Janusz Witkowski praktycznie bez żadnych warunków wstępnych, czy negocjacji, zdecydował się poprzeć Annę Rywak. Powiedział na spotkaniu, że marzy o tym, by wreszcie przestano mówić w gminie Dąbrowa nie. - W związku z tym, że nie uzyskałem wymaganego poparcia chciałem jeszcze raz poprosić wierny mi elektorat, o udział w drugiej turze wyborów i o całkowite poparcie kandydata na wójta, panią Annę Rywak - powiedział Pałukom Janusz Witkowski.

Robert Grygiel

Pałuki nr 558 (44/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry