Artykuł tygodnia
  • Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie
    Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie

    17 lipca Zarząd Dróg Powiatowych przystąpił do budowy ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Gnieźnieńskiej w Żninie. Wiążą się z tym utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać do końca sierpnia. Jeden pas jezdni pozostaje nieprzejezdny.

Mogilno, wybory 2002, powiat, radny

    Wyniki wyborów do Rady Powiatu Mogilno

     Poniżej publikujemy informacje o tym ile kandydaci na radnych powiatowych otrzymali głosów w tegorocznych wyborach oraz którzy z nich zostali członkami Rady powiatu w Mogilnie.

SKŁAD RADY POWIATU MOGILNO

PSL - 6 radnych

Ewaryst Matczak - 1.130 głosów

Krzysztof Mleczko - 236 głosów

Tomasz Barczak  - 436 głosów

Jan Gwiazda - 317 głosów

Wiesław Gałązka - 224 głosy

Henryk Przybysz - 186 głosów

SLD - 5 radnych

Kazimierz Łaganowski - 430 głosów 

Teresa Kujawa - 421 głosów

Piotr Pieszak - 339 głosów

Robert Musidłowski - 295 głosów

Rafał Żuchowski - 223 głosy

"Niezależni - Samorządni" - 2 radnych

Przemysław Zowczak - 486 głosów

Karol Dłutkowski - 116 głosów

"PRZYMIERZE" - 2 radnych

Jacek Kraśny - 742 głosy

Rafał Giemza - 104 głosy

SFP - 1 radny

Radosław Trepiński - 625 głosów

Samoobrona - 1 mandat

Leszek Nowacki - 358 głosów

   OKRĘG NR 1 - GMINA MOGILNO - 9 MANDATÓW

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

   1021 głosów - 1 mandat

1. Leszek Czesław Nowacki z Mogilna - 358 - mandat radnego

2. Alicja Malendowicz z Mogilna - 118

3. Wojciech Krzyżan z Żabna - 72

4. Stanisław Strzelecki ze Zbytowa - 102

5. Henryk Jan Filipek z Żabienka - 113

6. Zygmunt Kuźba z Mogilna - 76

7. Florian Jabłoński z Palędzia Dolnego - 77

8. Włodzimierz Kazimierz Głowacki ze Świerkówca - 46

9. Dariusz Andrzej Brodziak z Żabna - 59

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

   2.267 - 3 mandaty

1. Teresa Kujawa z Mogilna - 421 - mandat radnego

2. Zbigniew Krzywy z Mogilna - 143

3. Robert Musidłowski z Mogilna - 295 - mandat radnego

4. Andrzej Gabryszak z Mogilna - 66

5. Kazimierz Łaganowski z Mogilna - 430 - mandat radnego

6. Barbara Pazderska z Kwieciszewa - 68

7. Stefan Łaniecki z Gębic - 128

8. Stanisław Radtke z Dąbrówki - 125

9. Edward Abram z Mogilna - 237

10. Piotr Jakubowski z Mogilna - 46

11. Zbigniew Trzosek z Gębic - 25

12. Marek Dzięcielak z Wylatowa - 44

13. Agnieszka Matecka z Padniewka - 34

14. Kazimierz Meller z Mogilna - 33

15. Wiesław Godurkiewicz z Mogilna - 0

16. Krzysztof Konieczka z Józefowa - 125

17. Krystyna Chlebek z Wszednia - 47

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

   1.552 - 2 mandaty

1. Henryk Furtak ze Świerkówca - 137

2. Tomasz Barczak z Gębic - 436 - mandat radnego

3. Jan Michałowski z Olszy - 195

4. Jan Pawlak z Wylatowa - 134

5. Jan Andrzej Gwiazda z Mogilna - 317 - mandat radnego

6. Jacek Kopeć z Wszednia - 58

7. Stanisław Piński z Mogilna - 79

8. Apolinary Lewicki z Goryszewa - 108

9. Janusz Florian Myszkowski z Niestronna - 51

10. Zenon Jan Łepski z Lubieszewa - 37

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"

   977 - 1 mandat

1. Radosław Szymon Trepiński z Mogilna - 625 - mandat radnego

2. Hieronim Antoni Rumianowski z Mogilna - 121

3. Tadeusz Antoni Dachowski z Mogilna - 55

4. Grzegorz Paweł Chojecki z Mogilna - 52

5. Michał Antoni Jasiński z Mogilna - 37

6. Zygfryd Rychlik z Wszednia - 6

7. Ludwik Kazimierz Leśny z Mogilna - 34

7. Jacek Adam Ładziak z Mogilna - 47

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

   698 głosów - 0 mandatów

1. Jerzy Szczotka z Mogilna - 457

2. Teresa Zofia Wędzikowska z Czarnotula - 30

3. Andrzej Urban ze Stawisk - 69

4. Czesław Zbigniew Młynarczyk z Mogilna - 21

5. Leszek Dawidowicz z Mogilna - 24

6. Zbigniew Gapiński z Palędzia Dolnego - 41

7. Krzysztof Michał Polcyn z Mogilna - 20

8. Grażyna Elżbieta Woźna - Przybylska z Chabska - 18

9. Zbigniew Bakalarski z Marcinkowa - 18

 

   KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

   1.560 głosów - 2 mandaty

1. Jacek Kraśny ze Świerkówca - 742 - mandat radnego

2. Kazimierz Stachowiak z Goryszewa - 84

3. Małgorzata Sajna z Mogilna - 52

4. Maciej Adamski z Mogilna - 80

5. Rafał Mariusz Giemza z Mogilna - 104 - mandat radnego

6. Wacław Bukowski z Mogilna - 53

7. Jolanta Spychalska z Mogilna - 35

8. Marek Nowakowski z Mogilna - 32

9. Roman Stranz z Mogilna - 22

10. Hieronim Kwiatkowski z Mogilna - 21

11. Karol Eryk Czubachowski z Mogilna - 26

12. Piotr Konieczka z Mogilna - 86

13. Grażyna Misztal - Mokrzyńska z Mogilna - 58

14. Jan Chazan z Mogilna - 15

15. Zbigniew Bleja z Mogilna - 49

16. Maria Kwiatkowska z Mogilna - 20

17. Stanisław Suwalski z Mogilna - 34

18. Tomasz Nadolski z Mogilna - 47

 

 

   OKRĘG NR 2 - GMINA DĄBROWA I JEZIORA WIELKIE - 4 MANDATY

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

   355 głosów - 0 mandatów

1. Piotr Józef Grochal ze Szczepanowa - 131

2. Barbara Kulik z Parlinka - 104

3. Jan Błaszak z Mokrego - 120

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

   781 głosów - 1 mandat

1. Stanisław Milczarek z Dąbrowy - 144

2. Franciszek Pałucki z Jezior Wielkich - 168 - mandat radnego

3. Rafał Żuchowski z Wójcina - 223

4. Paweł Ignaszak z Dąbrowy - 71

5. Paweł Glanc z Rzeszyna - 91

6. Izydor Szmańda z Dąbrowy - 84

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

   867 głosów - 2 mandaty

1. Wiesław Stanisław Gałązka z Mokrego - 224 - mandat radnego

2. Stefan Marian Światlak z Włostowa - 132

3. Henryk Przybysz z Dąbrowy - 186 - mandat radnego

4. Ryszard Przybylski z Golejewa - 136

5. Maria Magdalena Nowastowska ze Szczepanowa - 79

6. Leszek Jan Mielcarek z Jezior Wielkich - 110

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"

   79 głosów - 0 mandatów

1. Józef Lewandowski z Rzeszyna - 48

2. Władysław Janusz Winiarski z Mogilna - 1

3. Rafał Ziółkowski ze Słaboszewa - 30

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

   400 głosów - 1 mandat

1. Karol Piotr Dłutkowski z Białych Błot - 116mandat radnego

2. Zbigniew Nadolny z Rzeszyna - 48

3. Leszek Antoni Wilk ze Szczepanowa - 102

4. Waldemar Michał Matczak z Jezior Wielkich - 0

5. Lucyna Popiela z Jezior Wielkich - 59

6. Tadeusz Niedziela z Jezior Wielkich - 34

 

   KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

   382 głosy - 0 mandatów

1. Marcin Barczykowski z Dąbrowy - 92

2. Ryszard Basa ze Szczepanowa - 144

3. Marek Bosiacki z Dąbrowy - 78

4. Andrzej Drzazgowski z Gaju - 49

5. Tomasz Stefański z Woli Kożuszkowej - 19

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWCY"

   197 głosów - 0 mandatów

1. Sławomir Tomasz Sobkowiak z Dąbrowy - 112

2. Janusz Chodeń z Krzekotowa - 20

3. Elżbieta Kosicka - Buczek ze Słaboszewka - 30

4. Andrzej Rewers ze Szczepanowa - 35

 

 

   OKRĘG NR 3 - GMINA STRZELNO - 4 MANDATY

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

   411 głosów - 0 mandatów

1. Wojciech Leśny z Rzadkwina - 126

2. Andrzej Szmańda z Ciechrza - 120

3. Bronisław Łepski z Rzadkwina - 108

4. Karol Owczarzak z Bławatek - 57

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP  

   929 głosów - 1 mandat

1. Włodzimierz Buczkowski ze Strzelna - 115

2. Marek Andrzej Kruszewski ze Strzelna - 114

3. Barbara Ewa Fibikowska ze Strzelna - 109

4. Jacek Jabłoński z Ciechrza - 135

5. Rafał Edmund Wegner ze Strzelna - 49

6. Zbigniew Kazimierz Wiśniewski ze Strzelna - 35

7. Barbara Irena Foremska ze Strzelna - 33

8. Piotr Wojciech Pieszak ze Strzelna - 339

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

   1.535 głosów - 2 mandaty

1. Krzysztof Mleczko z Bławat - 263mandat radnego

2. Ewaryst Matczak z Jaworowa - 1.130 - mandat radnego

3. Aleksandra Martin z Miradza - 17

4. Janina Baranowska z Bronisławia - 58

5. Jarosław Marek z Markowic - 50

6. Lidia Kotecka z Bławat - 17

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"  

   305 głosów - 0 mandatów

1. Tomasz Józef Kardaś z Gębic - 215

2. Jacek Gustaw Sech ze Strzelna - 46

3. Mariusz Andrzej Baran z Kwieciszewa - 18

4. Maria Alina Biernacka z Gębic - 26

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"  

   732 głosów - 1 mandat

1. Przemysław Zowczak z Zofijówki - 486 - mandat radnego

2. Iwona Wojciechowska ze Strzelna - 36

3. Sławomir Strzelecki ze Strzelna - 31

4. Magdalena Harasimowicz - Zawodniak ze Strzelna - 84

5. Piotr Glanc z Młynów - 95

  

   KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

   231 głosów - 0 mandatów

1. Andrzej Garlik ze Strzelna - 62

2. Marian Przybylski ze Strzelna - 94

3. Joanna Pawlińska ze Strzelna - 48

4. Marek Piotr Ruszkiewicz z Młynów - 27

 zebrał: Marek Holak

Pałuki nr 558 (44/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry