Artykuł tygodnia
  • O wycenie pod S5
    O wycenie pod S5

    W Rogowie odbyło się spotkanie, podczas którego Krzysztof Pankowski, kierownik oddziału odszkodowań Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, odpowiadał na pytania osób wywłaszczanych w związku z budową S5.

Gmina Trzemeszno, kandydaci, komisje, skład, wybory
94 kandydatów w komisjach obwodowych
     Poniżej publikujemy składy wyborczych komisji obwodowych w mieście i gminie Trzemeszno, kogo partie i komisje wyborcze do nich desygnowały.

     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 - Przedszkole nr 2, Trzemeszno:
     Mirella Janina Malach - KKW SLD LR, Katarzyna Maria Stróżyk - KWW PSL, Dorota Małkowska - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Małgorzata Anna Nowak - KW PO RP, Klaudia Ewa Trzcińska - KWW Ponad Podziałami, Marta Magdalena Duszyńska - KWW Ruch Narodowy, Anna Teresa Kwiecińska - KW PiS, Katarzyna Kupś - KWS Wielkopolanie, Justyna Ewa Libner - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 - Hala OSiR Trzemeszno:
     Iwona Głowacka - KKW SLD LR, Łukasz Kostka -KWW PSL, Maria Grobelska - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Sebastian Józef Peno - KWW Tomasza Bauzy, Edyta Pilarowska - KWW Ponad Podziałami, Jakub Jagła - KWW Ruch Narodowy, Anna Ewa Maciejewska - KW PiS, Natalia Teresa Łukomska - KWS Wielkopolanie, Joanna Maria Dzięcielak - z ramienia burmistrza.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 1:
     Marta Wojtaszak - KWW Daniela Bisikiewicza, Monika Kaszyńska - KWW PSL, Danuta Maria Popielska - KWW Tomasza Bauzy, Ewelina Maria Podgórska -KWW Ziemia Gnieźnieńska - Gniezno XXI, Krystyna Danuta Krause - KW PO RP, Danuta Teresa Markiewicz -Nadolna - KWW Ruch Narodowy, Filip Radosław Nitka - KW PiS, Robert Michał Szrama - KWS Wielkopolanie, Krystyna Maria Kwaśniewska - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2:
     Krystyna Maria Kasprzak - KWW PSL, Cecylia Stanisława Pazderska - KWW Zielona Gmina, Małgorzata Cecylia Schillak - KWW Ziemia Gnieźnieńska - Gniezno XXI, Małgorzata Misiarz - KW PO RP, Mikołaj Humański - KWW Ponad Podziałami, Marcin Stachowiak - KWW Ruch Narodowy, Iwona Magdalena Mataczyńska - KW PiS, Agata Kupś - KWS Wielkopolanie, Wanda Maria Szopińska - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 - ZS Kruchowo:
     Grażyna Teresa Bilewska - KKW SLD LR, Anna Marzena Reszelewska - KWW PSL, Agnieszka Warchał - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Marzena Buluk - KW PO RP, Justyna Dziel - Basińska - KWW Ruch Narodowy, Kamila Kujawa - KW PiS, Ewa Suchta - KWS Wielkopolanie,Monika Maria Wiśniewska - KWW Grzegorza Koperskiego, Renata Maria Simoni - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 - Świetlica Wiejska Wydartowo:
     Ewa Marlena Kostka - KWW PSL, Marta Wynarowicz - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Renata Antkowiak - KW PO RP, Justyna Daria Kajder - KWW Ponad Podziałami, Andrzej Wojciech Kadenc - KWW Ruch Narodowy, Cecylia Lisiecka - KW PiS, Karolina Natalia Pilarowska - KWS Wielkopolanie, Natalia Barbara Bogusiewicz - KWW Grzegorza Koperskiego, Norbert Michał Dombek - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 - Dom Kultury Trzemeszno:
     Barbara Elżbieta Dembińska - KKW SLD LR, Anna Mariola Mszanecka - KWW PSL, Mateusz Kujawa - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Łukasz Zalewski - KWW Ziemia Gnieźnieńska - Gniezno XXI, Emilia Marta Krause - KW PO RP, Milena Mieczysława Głażewska - KWW Ponad Podziałami, Justyna Zawada - KWW Ruch Narodowy, Barbara Antas - KWS Wielkopolanie, Danuta Kujawska - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 - ŚDS Trzemeszno:
     Maria Janina Sarnowska- KKW SLD LR, Marta Helena Grobelska - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Karolina Monika Buzała - KW PO RP, Bożena Wanda Cieślewicz - KWW Ponad Podziałami, Justyna Maria Michalak - KWW Ruch Narodowy, Monika Justyna Socha - KW PiS, Patryk Michał Bosak - KWS Wielkopolanie, Jolanta Maria Pawełczak - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 - ZS Trzemżal:
     Ireneusz Kasprzyk- KKW SLD LR, Paulina Ewa Kaszyńska - KWW PSL, Dorota Maria Komisarek - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Agnieszka Sobecka - KWW Ziemia Gnieźnieńska - Gniezno XXI, Bożena Posłuszna - KWW Ponad Podziałami, Urszula Krawczyk - KWW Ruch Narodowy, Joanna Marzena Zielińska - KW PiS, Barbara Gałczyńska - KWS Wielkopolanie, Irena Maria Nosek - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 - Świetlica Wiejska Lubiń:
     Danuta Dorota Płóciniak - KKW SLD LR, Renata Jolanta Kowalska - KWW PSL, Janina Natalia Krzystanek - KWW Ziemia Gnieźnieńska - Gniezno XXI, Beata Nowak - KW PO RP, Katarzyna Behnke - KW PiS, Barbara Orlikowska - KWS Wielkopolanie, Małgorzata Alwin - KWW Odwaga Wiarygodność Kompetencja, Małgorzata Anna Podedworna - z ramienia burmistrza Trzemeszna.
     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 - Zakład Poprawczy Trzemeszno:
     Bogdan Bronisław Brzewiński - KKW SLD LR, Beata Anna Kozłowska - KWW Ponad Podziałami, Joanna Basińska - KWW Ruch Narodowy, Danuta Maria Brzostowska - KW PiS, Marzanna Trzcińska - KWS Wielkopolanie, Cezary Rafał Wilczek - KWW Zielona Gmina, Aleksandra Ewa Baraniecka - z ramienia burmistrza Trzemeszna.

Roman Wolek
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1187 (46/2014)

 

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry