Zenon Wróbel, właściciel uszkodzonego audi
                  fot. Sylwia Wysocka

Zrazim - Dabrowa
     
      Na gminnej drodze, której remontu domagają się mieszkańcy Zrazimia, doszło do uszkodzenia samochodu. Właściciel auta domaga się zadośćuczynienia od właściciela drogi, czyli gminy Janowiec.

     Przed dwoma tygodniami pisaliśmy w Pałukach o złym stanie drogi gminnej Zrazim - Dąbrowa. Wyrwy w drodze, wyboje i głębokie kałuże utrudniają mieszkańcom dojazd do drogi asfaltowej. Mieszkańcy opowiadają o uszkodzeniach samochodów i kurzu wapiennym, jaki niesie się za samochodami przejeżdżającymi w czasie suszy. W minioną środę Zenon Wróbel jadąc wapienną drogą na pole wpadł w jedną z wielu dziur i uszkodził zawieszenie auta. Na miejscu zjawił się urzędnik, którego zachowanie zbulwersowało mieszkańców.

     Więcej o problemie uszkodzonego auta na gminnej drodze w papierowym wydaniu Pałuk 23 lipca.

Sylwia Wysocka, 22 VII 2009

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry