Dąbrowa
   


OKRĘG NUMER 1
- 5 MANDATÓW
(DĄBROWA, MOKRE, MIERUCINEK)
KWW PSL
1. Karol Pryciak, l. 54       - Dąbrowa
2. Janusz Michał Witkowski, l. 68
- Dąbrowa
3. Jadwiga Teresa Bosacka, l.55
- Dąbrowa
4. Halina Krystyna Przybysz, l.49
- Dąbrowa
5. Władysław Domagalski, l.59
- Dąbrowa
KWW PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Marek Klach, l. 44              - Mokre
2. Dawid Kułakowski, l. 22
- Dąbrowa
KWW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. Mariusz Rafał Pogorzelski, l. 39
 - Dąbrowa
KWW PIAST
1. Irena Bosiacka, l. 49     - Dąbrowa
2. Jacek Chróśniak, l. 43      - Mokre
3. Danuta Kotlarek, l. 47 - Dąbrowa
4. Aldona Teresa Nowak, l. 20
- Mokre
5. Elżbieta Kotlarek, l. 48 - Dąbrowa
KWW PRZYMIERZE WSI
1. Grażyna Elżbieta Domagalska,
l. 50 - Dąbrowa
2. Zofia Guziałowska, l. 50
- Dąbrowa
3. Waldemar Ryszard Sośnicki, l. 51
- Dąbrowa
4. Grażyna Wirzman-Mikulska, l. 54
- Mokre
5. Rafał Majewski, l. 42 - Dąbrowa
KWW SAMORZĄDOWCY
1. Henryk Różycki, l. 61 - Dąbrowa
2. Włodzimiera Kazimiera Przybysz,
l. 62 - Dąbrowa
3. Anna Barbara Gorzelańczyk, l. 34
- Dąbrowa
KWW SZCZUPAK
1. Jolanta Teresa Lewandowska,
l. 48 - Dąbrowa
2. Bolesław Edward Erdmann, l.60
- Dąbrowa
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Piotr Abram, l. 23           - Dąbrowa
2. Rafał Broniszewski, l. 23  - Dąbrowa
3. Karolina Kuczma, l. 25 - Dąbrowa
4. Kamila Zbieranek, l. 27 - Dąbrowa
5. Waldemar Zemke, l. 35 - Dąbrowa
KWW ZGODA WSI
1. Andrzej Józef Kaczmarek, l. 46
 - Dąbrowa
OKRĘG NUMER 2
- 4 MANDATY
(SOŁECTWA: PARLIN, PARLINEK, SĘDOWO, SUCHARZEWO)
KWW PSL
1. Danuta Januszewska, l. 51 - Parlin
2. Marzena Krygier, l. 34    - Parlinek
3. Jan Zastawny, l. 50            - Sędowo
4. Andrzej Gwiazda l. 30
- Sucharzewo
KWW PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Piotr Nowobilski, l. 41        - Parlin
KWW PRZYMIERZE WSI
1. Ewa Chruśniak, l. 43      - Parlinek
2. Andrzej Cywiński, l. 48     - Parlin
3. Konrad Szary, l. 53              - Parlin
4. Łucjan Rosiński, l. 53        - Sędowo
KWW SAMORZĄDOWCY
1. Jan Bolesław Dębski, l. 54
- Sucharzewo
2. Marta Zofia Błaszczak, l. 43
- Parlinek
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Elżbieta Danielewicz-Zabłocka,
 l. 28 - Parlin
2. Joanna Osika, l. 23             
- Parlin
3. Anna Barańska, l. 29         
- Parlin
4. Jan Sykut, l. 52                   
- Parlin
OKRĘG NUMER 3
- 3 MANDATY
(SOŁECTWA: BIAŁE BŁOTA, SZCZEPANKOWO, SZCZEPANOWO)
KWW PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Wojciech Wacław Popielarz, l. 54
- Szczepankowo
KWW SAMOOBRONA RP
1. Ryszard Rewers, l. 40 - Białe Błota
KWW NIEZALEŻNI
SZCZEPANOWO
1. Mariusz Ignacy Meszyński, l. 45
- Szczepankowo
KWW PIAST
1. Grzegorz Florian Ławiński, l. 46
- Szczepanowo
2. Józef Strzyżewski, l. 48
- Szczepanowo
KWW PRZYMIERZE WSI
1. Eufemia Froelich, l. 55 - Szczepanowo
2. Maria Magdalena Nowastowska,
l. 52 - Szczepanowo
3. Roman Kurek, l. 34 - Szczepanowo
KWW SZCZUPAK
1. Ewelina Krasuska, l. 28
- Szczepankowo
KWW WITALIS
1. Rafał Piątek, l. 29   - Szczepanowo
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Antoni Majewski, l. 51
- Szczepanowo
OKRĘG NUMER 4
- 3 MANDATY
(SOŁECTWA: KRZEKOTOWO,
MIERUCIN, SŁABOSZEWKO, SŁABOSZEWO)
KWW PSL
1. Antoni Bolesław Kulpiński, l. 40
- Słaboszewko
2. Antoni Stanisław Górny, l. 53
- Krzekotowo
3. Kazimierz Kaszowski, l. 51
 - Słaboszewo
KWW PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Edyta Dorota Górska, l. 33 - Mierucin
2. Jacek Tadeusz Ostrowski, l. 30
- Krzekotowo
KWW LUDOWCY
1. Agniesza Mariola Gaik, l. 34
- Słaboszewko
KWW PIAST
1. Jarosław Jan Świder, l. 40
- Krzekotowo
2. Artur Szymkus, l. 21 - Słaboszewo
KWW PRZYMIERZE WSI
1. Jan Banasiak, l. 47 -  Słaboszewko
2. Jacek Piotr Owczarzak, l. 44
- Krzekotowo
3. Michał Rutowski, l. 30 - Mierucin
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Sławomir Tomasz Fiuta, l. 41
- Mierucin
2. Magdalena Maria Łuczkiewicz,
l. 25 - Mierucin

zebrała: Joanna Bejma
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 767 (43/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry