Szczegółowe wyniki wyborów do Rady Gminy Dąbrowa
   

   
Radnymi kadencji 2002-2006 zostali: Halina Przybysz, Władysław Domagalski, Waldemar Sośnicki, Andrzej Cywiński, Ewa Chruśniak, Jadwiga Bosacka, Henryk Różycki, Rafał Piątek, Roman Kurek, Konrad Szary, Łucjan Rosiński, Ignacy Meszyński, Jan Banasik, Piotr Owaczarzak i Michał Rutowski.


Uprawnionych do głosowania: 3.657 osób
Wzięło udział w głosowaniu: 1.761 osób
Głosów ważnych oddano: 1.714
Frekwencja: 48,15%
OKRĘG NUMER 1
- 5 MANDATÓW
(DĄBROWA, MOKRE, MIERUCINEK)
KWW PSL - 654 GŁOSY
1. Karol Pryciak, l. 54 - Dąbrowa  - 95 głosów
2. Janusz Michał Witkowski, l. 68 - Dąbrowa - 88 głosów
3. Jadwiga Teresa Bosacka, l. 55 - Dąbrowa - 136 głosów, radna
4. Halina Krystyna Przybysz, l.49 - Dąbrowa - 149 głosów, radna
5. Władysław Domagalski, l. 59 - Dąbrowa - 186 głosów, radny
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 153 GŁOSY
1. Marek Klach, l. 44 - Mokre  -  74 głosy
2. Dawid Kułakowski, l. 22  - Dąbrowa - 79 głosów
KWW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI - 59 GŁOSÓW
1. Mariusz Rafał Pogorzelski, l. 39 - Dąbrowa - 59 głosów
KWW PIAST - 305 GŁOSÓW
1. Irena Bosiacka, l. 49 - Dąbrowa  - 96 głosów
2. Jacek Chróśniak, l. 43 - Mokre - 84 głosy
3. Danuta Kotlarek, l. 47  - Dąbrowa - 70 głosów
4. Aldona Teresa Nowak, l. 20  - Mokre - 18 głosów
5. Elżbieta Kotlarek, l. 48 - Dąbrowa  - 37 głosów
KWW PRZYMIERZE WSI
- 529 GŁOSÓW
1. Grażyna Elżbieta Domagalska,  l. 50 - Dąbrowa - 122 głosy
2. Zofia Guziałowska, l. 50 - Dąbrowa - 101 głosów
3. Waldemar Ryszard Sośnicki, l. 51 - Dąbrowa - 158 głosów, radny
4. Grażyna Wirzman-Mikulska, l. 54 - Mokre - 82 głosy
5. Rafał Majewski, l. 42 - Dąbrowa - 66 głosów
KWW SAMORZĄDOWCY
- 338 GŁOSÓW
1. Henryk Różycki, l. 61 - Dąbrowa  - 173 głosy, radny
2. Włodzimiera Kazimiera Przybysz, l. 62 - Dąbrowa - 136 głosów
3. Anna Barbara Gorzelańczyk, l. 34 - Dąbrowa - 29 głosów KWW SZCZUPAK - 70 GŁOSÓW
1. Jolanta Teresa Lewandowska, l. 48 - Dąbrowa - 24 głosy
2. Bolesław Edward Erdmann, l.60 - Dąbrowa - 46 głosów
KWW WSPÓLNOTA 2006
- 147 GŁOSÓW
1. Piotr Abram, l. 23 - Dąbrowa - 40 głosów
2. Rafał Broniszewski, l. 23  - Dąbrowa - 23 głosy
3. Karolina Kuczma, l. 25  - Dąbrowa - 15 głosów
4. Kamila Zbieranek, l. 27  - Dąbrowa - 31 głosów
5. Waldemar Zemke, l. 35  - Dąbrowa - 38 głosów
KWW ZGODA WSI - 21 GŁOSÓW
1. Andrzej Józef Kaczmarek, l. 46 - Dąbrowa - 21 głosów
OKRĘG NUMER 2
- 4 MANDATY
(SOŁECTWA: PARLIN, PARLINEK, SĘDOWO, SUCHARZEWO)
KWW PSL - 229 GŁOSÓW
1. Danuta Januszewska, l. 51 - Parlin - 45 głosów
2. Marzena Krygier, l. 34 - Parlinek  - 62 głosy
3. Jan Zastawny, l. 50 - Sędowo - 49 głosów
4. Andrzej Gwiazda l. 30 - Sucharzewo - 73 głosy
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 69 GŁOSÓW
1. Piotr Nowobilski, l. 41 - Parlin  - 69 głosów
KWW PRZYMIERZE WSI
1. Ewa Chruśniak, l. 43 - Parlinek  - 78 głosów, radna
2. Andrzej Cywiński, l. 48 - Parlin  - 101 głosów, radny
3. Konrad Szary, l. 53 - Parlin - 102 głosy, radny
4. Łucjan Rosiński, l. 53 - Sędowo  - 87 głosów, radny
KWW SAMORZĄDOWCY
1. Jan Bolesław Dębski, l. 54  - Sucharzewo - 49 głosów
2. Marta Zofia Błaszczak, l. 43  - Parlinek - 69 głosów
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Elżbieta Danielewicz-Zabłocka,  l. 28 - Parlin - 40 głosów
2. Joanna Osika, l. 23 - Parlin  - 27 głosów
3. Anna Barańska, l. 29 - Parlin - 52 głosy
4. Jan Sykut, l. 52 - Parlin - 37 głosów
OKRĘG NUMER 3
- 3 MANDATY
(SOŁECTWA: BIAŁE BŁOTA, SZCZEPANKOWO, SZCZEPANOWO)
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 38 GŁOSÓW
1. Wojciech Wacław Popielarz, l. 54  - Szczepankowo - 38 głosów
KWW SAMOOBRONA RP
- 34 GŁOSY
1. Ryszard Rewers, l. 40 - Białe Błota - 34 głosy
KWW NIEZALEŻNI SZCZEPANOWO - 149 GŁOSÓW
1. Mariusz Ignacy Meszyński, l. 45 - Szczepankowo - 149 głosów, radny KWW PIAST - 51 GŁOSÓW
1. Grzegorz Florian Ławiński, l. 46   - Szczepanowo - 25 głosów
2. Józef Strzyżewski, l. 48 - Szczepanowo - 26 głosów
KWW PRZYMIERZE WSI
- 329 GŁOSÓW
1. Eufemia Froelich, l. 55  - Szczepanowo - 90 głosów
2. Maria Magdalena Nowastowska,l. 52 - Szczepanowo - 92 głosy
3. Roman Kurek, l. 34  - Szczepanowo - 147 głosów, radny
KWW SZCZUPAK
- 18 GŁOSÓW
1. Ewelina Krasuska, l. 28  - Szczepankowo - 18 głosów
KWW WITALIS
- 109 GŁOSÓW
1. Rafał Piątek, l. 29 - Szczepanowo  - 109 głosów, radny
KWW WSPÓLNOTA 2006
- 20 GŁOSÓW
1. Antoni Majewski, l. 51  - Szczepanowo - 20 głosów
OKRĘG NUMER 4
- 3 MANDATY
(SOŁECTWA: KRZEKOTOWO, MIERUCIN, SŁABOSZEWKO, SŁABOSZEWO)
KWW PSL - 191 głosów
1. Antoni Bolesław Kulpiński, l. 40 - Słaboszewko - 52 głosy
2. Antoni Stanisław Górny, l. 53 - Krzekotowo - 72 głosy
3. Kazimierz Kaszowski, l. 51 - Słaboszewo - 67 głosów
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 78 GŁOSÓW
1. Edyta Dorota Górska, l. 33 - Mierucin - 15 głosów
2. Jacek Tadeusz Ostrowski, l. 30 - Krzekotowo - 63 głosy
KWW LUDOWCY
- 43 GŁOSY
1. Agniesza Mariola Gaik, l. 34 - Słaboszewko - 43 głosy KWW PIAST - 64 GŁOSY
1. Jarosław Jan Świder, l. 40  - Krzekotowo - 42 głosy
2. Artur Szymkus, l. 21 - Słaboszewo  - 22 głosy
KWW PRZYMIERZE WSI
- 297 GŁOSÓW
1. Jan Banasiak, l. 47 - Słaboszewko   - 122 głosy, radny
2. Jacek Piotr Owczarzak, l. 44  - Krzekotowo - 86 głosów, radny
3. Michał Rutowski, l. 30 - Mierucin - 89 głosów, radny
KWW WSPÓLNOTA 2006
- 81 GŁOSÓW
1. Sławomir Tomasz Fiuta, l. 41 - Mierucin - 60 głosów
2. Magdalena Maria Łuczkiewicz, l. 25 - Mierucin - 21 głosów

zebrała: Joanna Bejma
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 770 (46/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry