Wyniki wyborów do Rady Gminy w Jeziorach Wielkich
   

   
Prawdziwy majstersztyk przeprowadziło Prawo i Sprawiedliwość w okręgu, gdzie jest Siedlimowo i Wola Kożuszkowa, czyli rejon pełen napięcia, związany z likwidacją SP Siedlimowo. Można tam było zdobyć 5 mandatów radnych
i wszystkie je zdobył PiS.


OKRĘG NR 1
- 3 MANDATY,
15 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: BUDY, DOBSKO, JEZIORA WIELKIE, NOŻYCZYN, PROSZYSKA, RADUNEK)
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Elżbieta Dobrochowska, l. 51   - Jeziora Wielkie - 50 głosów
2. Franciszek Komór, l. 54  - Jeziora Wielkie - 63 głosy
3. Andrzej Kowalski, l. 43 - Jeziora Wielkie - 39 głosów
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Łukasz Wawrzyniec Goździewski,l. 24 - Dobsko - 45 głosów
2. Marta Szałkowska, l. 22  - Jeziora Wielkie - 43 głosy
3. Anna Masłowska, l. 35  - Jeziora Wielkie - 32 głosy
KWW PIAST
1. Jarosław Ignacy Graczyk, l. 46 - Jeziora Wielkie - 117 głosów
2. Krzysztof Tomasz Przybylski, l. 38  - Jeziora Wielkie - 62 głosy
3. Wojciech Wawrzynek, l. 35  - Nożyczyn - 82 głosy
KWW SAMOOBRONA RP
1. Eugeniusz Fołda, l. 53 - Proszyska
2. Przemysław Fołda, l. 18 - Proszyska
3. Andrzej Zbytniewski, l. 57  - Wójcin
KWW PSL
1. Katarzyna Kasztarynda, l. 54 - Jeziora Wielkie - 140 głosów
2. Leszek Jan Mielcarek, l. 57 - Jeziora Wielkie - 118 głosów
3. Marek Piotr Twardowski, l. 47  - Dobsko - 105 głosów
OKRĘG NR 2
- 2 MANDATY,
8 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: BERLINEK, KRZYWE KOLANO, LENARTOWO,
LUBSTÓWEK, RZESZYN)
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Zbigniew Stanisław Nadolny, l. 55  - Rzeszyn - 12 głosów
2. Marek Michał Budny, l. 41  - Berlinek - 44 głosy
KWW PIAST
1. Andrzej Waldemar Kaczyński,  l. 31 - Krzywe Kolano - 28 głosów
2. Zygmunt Wincenty Robak, l. 57 - Krzywe Kolano - 20 głosów
KWW PSL
1. Roman Skowron, l. 52 - Krzywe Kolano - 107 głosów
2. Andrzej Kaźmierski, l. 44 - Lubstówek - 78 głosów
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Monika Szymczak, l. 29  - Lenartowo - 15 głosów
2. Paweł Burda, l. 21  - Lenartowo - 16 głosów
OKRĘG NR 3
- 5 MANDATÓW,
17 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: KOŻUSZKOWO, SIEDLIMOWO, WOLA KOŻUSZKOWA, WÓJCIN)
KWW PSL
1. Andrzej Siwek, l. 54 - Wójcin  - 142 głosy
KWW SAMOOBRONA RP
1. Wojciech Szpulecki, l. 42  - Wójcin - 31 głosów
2. Małgorzata Maria Jarka, l. 46  - Wójcin - 6 głosów
3. Feliks Jarka, l. 51 - Wójcin  - 5 głosów
4. Monika Głowacka, l. 27  - Wójcin - 4 głosy
5. Ewa Zbytniewska, l. 54 - Wójcin  - 41 głosów
KWW AKTYWNA WIEŚ
1. Halina Grażyna Płachcińska, l. 48   - Wójcin - 102 głosy
KWW ZIEMIA JEZIORAŃSKA
1. Bartosz Andrzej Ossowski, l. 23  - Wójcin - 142 głosy
KWW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ
1. Grażyna Maria Zwolińska, l. 50 - Wójcin - 116 głosów
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Krystyna Maria Namieśnik, l. 46- Kożuszkowo - 85 głosów
2. Tadeusz Nabagło, l. 45  - Kożuszkowo - 22 głosy
3. Kazimierz Derenda, l. 51  - Kuśnierz - 35 głosów
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Aneta Maria Barczak, l. 31 - Siedlimowo - 188 głosów
2. Janusz Jasiecki, l. 48 - Wola Kożuszkowa - 175 głosów
3. Leszek Jan Darul, l. 30 - Wójcin  - 165 głosów
4. Zofia Wiśniewska, l. 35 - Siedlimowo - 162 głosy
5. Jolanta Stanisława Toda, l. 42   - Wola Kożuszkowa - 178 głosów
OKRĘG NR 4
- 2 MANDATY,
9 CHĘTNYCH
(SOŁECTWA: GAJ, NOWA WIEŚ)
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Marek Frąckowiak, l. 38 - Gaj  - 43 głosy
2. Józef Kazimierz Bryndza, l. 42  - Nowa Wieś - 17 głosów
KWW SAMOOBRONA RP
1. Ryszard Zgórski, l. 31  - Nowa Wieś - 30 głosów
2. Jarosław Romanek, l. 24  - Nowa Wieś - 6 głosów
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Bogumiła Gościak, l. 39   - Przyjezierze - 18 głosów
2. Piotr Adam Łaszkiewicz, l. 35  - Nowa Wieś - 4 głosy
KWW PSL
1. Sławomir Jendrzejczak, l. 39 - Nowa Wieś - 80 głosów
2. Jan Bukowski, l. 52 - Gaj  - 50 głosów
KWW WYBIERZMY
PRZYSZŁOŚĆ
1. Alina Maria Przygoda, l. 47 - Gaj - 57 głosów
OKRĘG NR 5
- 3 MANDATY,
12 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: GOLEJEWO, KOŚCIESZKI, RZESZYNEK, SIEMIONKI)
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Benedykt Wietrzychowski, l. 55  - Golejewo - 65 głosów
2. Regina Piotrowska, l. 43  - Rzeszynek - 34 głosy
3. Aleksander Erber, l. 51  - Siemionki - 29 głosów
KWW PIAST
1. Jerzy Marek Burzyński, l. 51 - Włostowo - 102 głosy
2. Ewa Barbara Kamińska, l. 44  - Golejewo - 44 głosy
3. Ewa Kamelska, l. 53 - Rzeszynek  - 28 głosów
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Ewa Barbara Stanicka, l. 20 - Golejewo - 22 głosy
2. Karol Szczepaniak, l. 44 - Włostowo - 18 głosów
KWW POLSKA PARTIA PRACY
1. Piotr Kowalski, l. 37 - Kościeszki  - 61 głosów
KWW PSL
1. Andrzej Jędrzejewski, l. 46 - Kościeszki - 129 głosów
2. Jolanta Maria Kowalska, l. 50 - Rzeszynek - 78 głosów
3. Andrzej Michał Nowak, l. 51 - Sierakowo - 64 głosy

   
RADA GMINY 2006-2010
1. Katarzyna Kasztarynda - PSL
2. Roman Skowron - PSL
3. Andrzej Kaźmierski - PSL
4. Leszek Mielcarek- PSL
5. Andrzej Jędrzejewski  - PSL
6. Jolanta Kowalska  - PSL
7. Sławomir Jendrzejczak  - PSL
8. Aneta Barczak - PiS
9. Janusz Jasiecki - PiS
10. Leszek Darul - PiS
11. Zofia Wiśniewska - PiS
12. Jolanta Toda - PiS
13. Jarosław Graczyk - Piast
14. Marek Burzyński - Piast
15. Maria Przygoda - Wybierzmy Przyszłość

zebrał:
Sławomir Gacek
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 770 (46/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry