Liderzy PiS do Rady Miejskiej w Żninie

Żnińskie Prawo i Sprawiedliwość nie wystawi własnego kandydata na burmistrza. Nikomu nie udzieli też poparcia.

Prawo i Sprawiedliwość weźmie udział w wyborach pod szyldem partii. Liderem listy w okręgu nr 1 do Rady Miejskiej w Żninie jest Robert Szafrański, w okręgu nr 2 Marek Rospenda, w okręgu nr 3 Krystyna Krzemińska, a w okręgu nr 4 Leszek Kowalski. Partia nie wystawi własnego kandydata na burmistrza, ani nie poprze żadnej z trzech osób ubiegających się o fotel włodarza grodu Śniadeckich.
Liderami list do Rady Powiatu w Żninie zostali: Grażyna Janicka w okręgu nr 1, Stanisława Ciesielska w okręgu nr 2 i Grzegorz Smytry w okręgu nr 3. Kandydatem do Sejmiku Województwa jest Henryk Tokarz. Jego kandydatura został już oficjalnie zatwierdzona przez Zarząd Gminny i Powiatowy PiS.

Arkadiusz Majszak
Pałuki nr 973 (40/2010)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry