Wybory uzupełniające

19 czerwca przeprowadzone zostanie głosowanie na radnego Barcina w okręgu nr 4 (okręg wiejski) w miejsce zwolnione w radzie przez Ewę Stankiewicz

Radni Barcina zimą podjęli uchwałę o wygaśnięciu mandatu Ewy Stankiewicz, która w gremium uchwałodawczym reprezentowała okręg nr 4 (sołectwa: Mamlicz, Kania z Augustowem i Gulczewem, Józefinka z Knieją, Barcin Wieś z Julianowem, Złotowo, Dąbrówka Barcińska, Młodocin, Pturek) z powodu braku wybieralności w dniu wyborów 2010 r. Uchwała o wygaśnięciu mandatu uprawomocniła się i wojewoda kujawsko-pomorski zarządził wybory uzupełniające.
Do 30 kwietnia należy zawiadomić komisarza wyborczego w Bydgoszczy o utworzeniu komitetu i zamiarze wystawienia kandydatów. Do 2 maja zgłosić należy komisarzowi kandydatów do Miejskiej Komisji Wyborczej, a do 20 maja do 24:00 należy zgłosić komisarzowi listy kandydatów ubiegających się o 1 mandat w okręgu nr 4. Same wybory uzupełniające do Rady Miejskiej przeprowadzone zostaną 19 czerwca. Głosować będzie można od 8:00 do 22:00.

Karol Gapiński
Pałuki nr 1001 (16/2011)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry