W środę (18 marca) o 12.00 odbyła się transmisja on-line z uroczystości ogłoszenia zwycięzców tegorocznego konkursu SGL Local Press 2019. Dwaj nasi dziennikarze znaleźli się w gronie najlepszych.

fot. Tygodnik Podhalański
fot. Tygodnik Podhalański

     Redakcje z całej Polski wysyłały na konkurs teksty, zdjęcia, filmy i adresy stron internetowych, które uznawały za swoje najlepsze materiały 2019 roku. Także z Pałuk przekazaliśmy takie publikacje i jak się okazało dwie z nich zyskały uznanie jury konkursowego. Nominowani do głównej nagrody byli nasi dziennikarze: Remigiusz Konieczka (Pałuki) za materiał video pt. Pomogli zwierzęciu i człowiekowi oraz Damian Stawski (Pałuki i Ziemia Mogileńska) w kategorii dziennikarstwo śledcze i interwencyjne za cykl tekstów o podejrzanych kursach w Zespole Szkół w Bielicach.
      Wyniki zostały przedstawione w środę (18 marca) w samo południe podczas transmisji on-line, która prowadzona była sprzed siedziby Tygodnika Podhalańskiego. Uroczysta gala Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2019 miała odbyć się na Zamku Królewskim w Warszawie, jednak ze względu na zagrożenie koronawirusem plany te zmieniono.

(mr), 18 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry