Reklama w kalendarzu

   
    Od następnego numeru w naszej gazecie będzie można przeczytać także informacje z Mogilna. Wiązać się to będzie ze zwiększeniem ilości stron w co drugim numerze (bez zmiany ceny).

    Z "Pałukami" zaczynają współpracę trzej redaktorzy "Orędownika Ziemi Mogileńskiej", niezależnego dwutygodnika wydawanego w nakładzie około 1000 egzemplarzy: Marek Holak, Krzysztof Polcyn i Piotr Kaźmierczak.
    Na pytanie, co skłoniło ich do współpracy z naszą gazetą, Marek Holak odpowiedział, że patrząc na rynek wydawniczy w całej okolicy, nie ma drugiej gazety, która w taki sposób, w jaki to czynią Pałuki zajmowałaby się sprawami lokalnymi. Ważne też dla nich jest szybkie dotarcie - co tydzień - do czytelników oraz docieranie z mogileńskimi sprawami do szerszego grona odbiorców, niż to było możliwe w "Orędowniku", co zapewni im większy rezonans społeczny.
Gazeta w Mogilnie rozchodzić się będzie przez sieć "Ruchu" (w mieście), można ją będzie kupić w sprzedaży egzemplarzowej u listonoszy (na wsiach) i w dotychczasowej sieci kolportażu "Orędownika".
    Liczymy, że zwiększenie objętości naszego pisma w (na razie) co drugim numerze będzie dla naszych dotychczasowych czytelników wymierną korzyścią, płynącą z rozszerzenia zasięgu informacyjnego.

(dk)
Pałuki nr 210 (9/1996)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry