"Pałuki" na Międzynarodowych Targach Książki
Prasa lokalna w stolicy
    Tygodnik "Pałuki" będzie prezentowany na Międzynarodowych Targach Książki w ramach akcji promocji niezależnej prasy lokalnej organizowanej przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych. Prezentacja prasy lokalnej na Międzynarodowych Targach Książki służyć ma przede wszystkim warszawskiemu środowisku, które prasy lokalnej nie zna w ogóle. Na targach oprócz "Pałuk" będą obecne między innymi "Tygodnik Podhalański", "Wiadomości Oławskie", "Nowiny Raciborskie", "Gazeta Radomszczańska". 

    Stowarzyszenie Prasy Lokalnej od 20 do 23 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będzie prezentować prasę lokalną na własnym stosiku. Targi są pierwszym etapem wspólnej akcji Stowarzyszenia i firmy "Ars Polonia", która jest organizatorem targów. W piątek 21 maja od 17:15 do 18:15 w sali im. K.I. Gałczyńskiego PKiN odbyła się konferencja prasowa poświęcona niezależnej prasie lokalnej.

Remigiusz Konieczka
Pałuki nr 640 (21/2004)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry