Zamiast: pismo lokalne - tygodnik lokalny

      Dziś zamiast podtytułu "Pismo lokalne", który towarzyszy nam od początku powstania naszej gazety, przy tytule pojawia się nowy podtytuł: "Tygodnik Lokalny". Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - jesteśmy tygodnikiem lokalnym. Takich, podobnych do naszego, tygodników jest w Polsce wiele. Dziś ponad pięćdziesiąt z nich rozpoczyna ogólnopolskie badania czytelnictwa tygodników lokalnych, przeprowadzane przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych. Z tego powodu przy naszej winiecie znajdziecie dziś też logo akcji badania czytelnictwa tygodników lokalnych.

    Od początku istnienia "Pałuk" kształtujemy nasz tygodnik tak, aby spełnił Państwa oczekiwania. Staramy się zamieszczać informacje, publicystykę, porady, a nawet ogłoszenia z myślą o Państwa zainteresowaniach i potrzebach. Jak każdy Wydawca, tak i my, mamy zawsze niedosyt wiedzy o naszych Czytelnikach, dlatego dziś publikujemy ankietę, dzięki której będziemy mogli lepiej Państwa poznać.
    Prosimy Was, drodzy czytelnicy o jej wypełnienie i przesłanie na nasz adres lub pozostawienie jej w jednej ze specjalnie przygotowanych przez nas skrzyneczek rozmieszczonych w niektórych punktach sprzedaży "Pałuk". Od każdej ankiety, którą otrzymamy, przekażemy w celach charytatywnych złotówkę na rzecz fundacji "Dar Serca" w Żninie. Każda wypełniona przez Was ankieta to zasilenie konta tej fundacji. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Nad właściwym odczytaniem i interpretacją Państwa odpowiedzi czuwać będzie niezależny instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC. Bardzo nam zależy na otrzymaniu wielu ankiet, obiecujemy, że każdą potraktujemy z należytą uwagą przy planowaniu treści artykułów i dodatków tematycznych.
To, czego dowiemy się poprzez ankietę, oczywiście opublikujemy. Wyniki tej ankiety oraz badań czytelnictwa, jakie odbędą się we wrześniu, pozwolą nam lepiej wiedzieć, kim są nasi czytelnicy, do kogo adresujemy naszą gazetę, jaką wykonujemy dla Was. Dziękujemy za udział w naszej akcji!
    Gdy będziecie gdzieś w Polsce i napotkacie  tygodnik lokalny z takim samym logo jak "Pałuki", pamiętajcie - to gazeta z tej samej rodziny, co "Pałuki", warto ją przeczytać!

Dominik Księski
Pałuki nr 694 (22/2005)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry