Nowa szata Pałuk w internecie
   
    Od 7 grudnia 2006 r. do papierowych wydań tygodnika Pałuki dodajemy wydanie internetowe. Stara strona zastąpiona została nową - o zupełnie innym wyglądzie.

    Zmienia się też jej charakter. Będzie to internetowa gazeta, w której na bieżąco zamieszczać będziemy informacje lokalne. Pałuki wychodzą co tydzień, wiadomości w Internecie będą dodawane codziennie. Papierowe wydania Pałuk są odrębne dla Żnina i Mogilna, są też dodatki gminne - portal będzie jeden dla wszystkich. Aktualności portal będzie miał swoje własne - nie z Pałuk, zaś artykuły z gazety będą w nim umieszczane po pewnym czasie na zasadzie archiwalnej.
    Witryna zawiera już teraz wiele tekstów archiwalnych, które są co tydzień uzupełniane. Znajdziecie na niej wiele informacji ze starych numerów Pałuk - o historii i kulturze, sławnych ludziach...

    Otwieramy też forum dyskusyjne. Każdy z naszych czytelników może zaproponować innym temat do dyskusji i podzielić się swymi opiniami na już istniejące. W trosce o kulturę debaty publicznej będziemy się starać, aby na forum nie było wypowiedzi obraźliwych. Propozycje tematów można już dziś przesyłać na adres: webmaster@paluki.tygodnik.pl. Od siebie zaproponowaliśmy na razie cztery: komisje Giertycha w gimnazjach na Pałukach, wystrój świąteczny miast pałuckich, rotacje ludzi władzy po wyborach do nowych miejsc pracy, niebezpieczne miejsca na Pałukach. Opiekę nad forum sprawować będzie administrator Leszek Adamczyk.
    Reklamodawcy zainteresowani umieszczeniem banerów reklamowych na stronie proszeni są o maila pod adres ogloszenia@paluki.tygodnik.pl. Już niedługo będzie można przez  stronę internetową zamówić także ogłoszenie drobne i ramkowe do papierowego wydania Pałuk.
    Redaktorem naczelnym wydania internetowego Pałuk jest Mirosława Roszak (mirka@paluki.tygodnik.pl), która wdzięczna będzie za wszelkie krytyczne uwagi i pomysły dotyczące naszej nowej inicjatywy.   

Dominik Księski,
Marek Holak
Pałuki nr 773 (49/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry