www.paluki.tygodnik.pl
    
     Dla odwiedzających naszą stronę internetową mamy kolejną niespodziankę. Teraz doładowanie telefonu komórkowego oraz zakupy w naszym sklepie internetowym można w całości załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystko przez Internet.

   W ofercie naszego sklepu internetowego (www.paluki.tygodnik.pl/sklep) posiadamy książki, płyty i gry wydane przez Wydawnictwo Wulkan. Z myślą o zapewnieniu komfortu korzystania z tej oferty udostępniliśmy możliwość dokonania zakupu z jednoczesnym uregulowaniem płatności. Dzięki usłudze firmy eCard istnieje możliwość zapłacenia za zamówiony towar za pomocą karty płatniczej lub z konta kilkunastu banków działających w Polsce. Zamówiony towar dostarczy pod wskazany adres pracownik poczty.
   Dodatkowo działa także nowa opcja. Na naszej głównej stronie w prawej jej części (pod sondami) każdy ma możliwość doładowania swojego telefonu komórkowego. Nie trzeba teraz zdrapywać i wpisywać długich kodów - wystarczy szybka operacja w Internecie.
   Niedługo kolejne propozycje. Wszystkich serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz czytania papierowego wydania tygodnika Pałuki.

Mirosława Roszak, 27 V 2010

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry