Reklama w kalendarzu

Nakręcamy wszystkich
     Ci, którzy w ostatnich dniach zaglądali na naszą stronę internetową z pewnością zauważyli, że dokonaliśmy na niej znaczących zmian. Nie chodzi tylko o wygląd, funkcjonalność i zawartość. Główną zmianą jest nowy adres - aby podkreślić znaczenie kręconych przez nas filmów, nasza strona nazywa się teraz www.palukitv.pl.

     Nowością strony internetowej jest postawienie na telewizję internetową. Nie ukrywamy, że będziemy starać się, by filmów z wszystkich gmin Pałuk było jak najwięcej, by były ciekawe i dotyczyły wszelkich aspektów życia. Pamiętajcie - od teraz nakręcamy wszystkich!
     Przypominamy także, że każdy z Was - drodzy Czytelnicy - może współuczestniczyć w tym projekcie i przesyłać nam swoje filmy korzystając z zakładki u dołu strony Prześlij film.
     Zachęcamy do informowania nas o ciekawych imprezach - będziemy się starali, aby - poza zrobieniem galerii zdjęć - nakręcić także film. Także Wy - drodzy Czytelnicy - możecie tworzyć tę stronę internetową. Poza wysyłaniem własnych filmów możecie również - korzystając z zakładki Prześlij materiał do serwisu - przesyłać swoje teksty i zdjęcia.
     Zaglądając na naszą stronę www.palukitv.pl zauważycie nowe logo, inny układ artykułów i galerii zdjęć. Nowa szata graficzna to otoczka funkcjonalności, które już dostępne były na naszej stronie m.in. do e-Pałuk, zlecania i czytania ogłoszeń drobnych, zamawiania reklam i prenumeraty, informacji o Pałuckich Targach Rolnych i Gazecie Biskupińskiej. Jak zawsze na stronie tej znajdziecie Państwo także informacje o dyżurach aptek, dyżurach naszych reporterów, ofercie naszego sklepu internetowego oraz bieżące i archiwalne teksty publikowane w papierowych wydaniach Pałuk. Stąd można także przejść do Forum Pałuki oraz Forum Mogilno, na których możecie na bieżąco wymieniać poglądy na różne tematy.
     U góry strony znajduje się także zakładka Biura - to nasz adres oraz kontakt do firm, które mają siedzibę w redakcji Pałuk. Liczymy się z tym, że przez jakiś czas - z przyzwyczajenia - będziecie jeszcze wpisywać nasz stary adres, dlatego zapewniliśmy automatyczne przekierowanie na www.palukitv.pl. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania www.palukitv.pl. Pamiętajcie - nakręcamy wszystkich!

Mirosława Roszak
Pałuki nr 1049 (12/2012)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry