Artykuł tygodnia
 • Uwaga na oszustów
  Uwaga na oszustów

  Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

 • O 20 groszy
  czwartek, 07 marca 2013 Odsłony: 1211

       Od dziś cena naszej gazety wzrasta o 20 groszy. Zwiększające się cały czas koszta zmusiły inne gazety do podniesienia cen już na przełomie roku. Staraliśmy się wytrzymać jak najdłużej, ale rachunek ekonomiczny nie pozostawia wielkich możliwości wyboru, gdyż Pałuki finansowane są wyłącznie z przychodów pochodzących z dwóch źródeł: ze sprzedaży egzemplarzy gazety i powierzchni reklamowej; nie mają żadnych zewnętrznych źródeł utrzymania. Mamy nadzieję, że podwyżka ta nie będzie dotkliwa dla Naszych Czytelników.

  Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry