Artykuł tygodnia
 • Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie
  Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie

  17 lipca Zarząd Dróg Powiatowych przystąpił do budowy ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Gnieźnieńskiej w Żninie. Wiążą się z tym utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać do końca sierpnia. Jeden pas jezdni pozostaje nieprzejezdny.

 • Pałuki mobilne jak ptak
  czwartek, 05 stycznia 2017 Odsłony: 1332
  Pałuki mobilne jak ptak

  Udostępnienie aplikacji Pałuk na smartfony wynika z chęci zaspokojenia wszechobecnej ciekawości świata. W czasach, w których chcemy być z informacjami na bieżąco, umożliwi ona wszystkim naszym czytelnikom bezpośredni i szybki dostęp do zamieszczanych na naszej stronie internetowej wiadomości lokalnych z terenu Pałuk, Ziemi Mogileńskiej i części Kujaw.

  Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry