Artykuł tygodnia
 • Uwaga na oszustów
  Uwaga na oszustów

  Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

 • Pałuki mobilne jak ptak
  czwartek, 05 stycznia 2017 Odsłony: 1485
  Pałuki mobilne jak ptak

  Udostępnienie aplikacji Pałuk na smartfony wynika z chęci zaspokojenia wszechobecnej ciekawości świata. W czasach, w których chcemy być z informacjami na bieżąco, umożliwi ona wszystkim naszym czytelnikom bezpośredni i szybki dostęp do zamieszczanych na naszej stronie internetowej wiadomości lokalnych z terenu Pałuk, Ziemi Mogileńskiej i części Kujaw.

  Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry