Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

Od 1 czerwca ponownie otwarte zostało dla klientów nasze biuro ogłoszeń w Żninie przy ul. Sądowej 4. Zapraszamy do niego wszystkich, którzy zainteresowani są umieszczeniem w tygodniku Pałuki ogłoszenia drobnego, reklamy, podziękowań, nekrologu lub innego komunikatu w ramce.

Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Szubin „Szubiniacy” zorganizowało w piątek 29 maja wydarzenie pod nazwą „Dyskoteka na balkonach”. Jak sama nazwa wskazuje, ideą akcji było to, by w obowiązującym nadal reżimie sanitarnym dać ludziom rozrywkę.

Rada Miejska w Kcyni jednogłośnie uznała skargę jednej z mieszkanek Kowalewka na burmistrza Kcyni za bezzasadną.

Firma Nexera wsparła DPS w Podobowicach darowizną w wysokości 10.000 zł na zakup środków i sprzętu ochrony osobistej, które podwyższą bezpieczeństwo placówki w czasie epidemii koronawirusa.

Wójt Rogowa Tomasz Michalczak poinformował, że od 1 czerwca Urząd Gminy będzie funkcjonował w godzinach sprzed wprowadzenia stanu epidemii.

Do ostrej wymiany zdań doszło między radnymi Robertem Dworkiem, Mariuszem Kazikiem i Józefem Gocem podczas posiedzenia komisji radnych Rady Gminy Gąsawa.

Poniżej publikujemy stanowisko wydawców w sprawie odmowy kolportażu gazet lokalnych w sieci Biedronka.

Gdy los zatrzaskuje drzwi, otwierają się okna. To stare przysłowie może sprawdzić się w dobie pandemii. Choć większość przedsiębiorstw ucierpiało z jej powodu, to ich właściciele w okresie zawieszonej działalności intensywnie poszukują innowacyjnych rozwiązań, które otworzyłyby przed nimi kolejne możliwości. Mogą oni również skorzystać z bezpłatnej porady eksperta branżowego - coacha innowacji. Już trwają zapisy na cykl webinariów w dniach 12-14 maja!

Wpisaliście adres palukitv.pl, a strona, która Wam się ukazała wygląda inaczej niż zwykle? To nie pomyłka. Taką szatę graficzną ma teraz nasz portal.

Od 8 maja 2020 roku wizyta w Urzędzie Skarbowym możliwa jest w środy w godz. 9.00–15.00 i piątki 9.00–13.00 - informuje Danuta Kania, kierownik Referatu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Żninie. Dotyczy to wyjątkowych sytuacji, w których nie można załatwić sprawy przez e-usługi.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.