Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Burmistrz Maciej Piotrkowski zdecydował o nowych godzinach pracy Urzędu Miejskiego fot. Remigiusz Konieczka

Od poniedziałku, 4 maja Urząd Miejski w Szubinie będzie czynny przed południem i po południu. Między 13.00 a 15.00 planowana jest przerwa.

W związku z utrzymującą się sytuację epidemiczną od 4 maja do odwołania Urząd Miejski w Szubinie będzie czynny w nowych godzinach, a mianowicie od 8.00 do 13.00 i od 15.00 do 17.00. Takie godziny otwarcia będą obowiązywać przez wszystkie dni tygodnia, a więc od poniedziałku do piątku.
Cały czas obowiązują wprowadzone wcześniej zasady bezpieczeństwa, czyli: budynki ratusza przy ul. Kcyńskiej 12 są wyłączone w zakresie bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami, załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie, pocztą elektroniczną lub tradycyjną, a w wyjątkowych sytuacjach na wizytę w urzędzie należy się umówić. Wnioski i formularze trzeba wkładać do skrzynki ustawionej w holu urzędu.

(rk), 29 IV 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.