Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Maciej Damięcki wystąpił w spektaklu, którego był też reżyserem fot. Magdalena Kruszka

W spektaklu, jaki wystawiony został 28 lutego w Miejskim Domu Kultury w Barcinie wystąpili między innymi Małgorzata Lewińska, Maciej Damięcki i Tadeusz Ross. Komedia bardzo spodobała się publiczności.

Komedia nosiła tytuł Zdradziłeś mnie... Kotku! Jej reżyserem był Maciej Damięcki, którego można było także zobaczyć na scenie. Sztuka, w której wystąpiła plejada gwiazd opowiadała o zdradzie i zemście. Przybyli mogli poznać historię o tym, jak żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. Aktorzy, którzy wystąpili w Barcinie otrzymali owacje na stojąco.
Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 29 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.