Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wystawa obrazuje walkę mieszkańców Pakości o zachodnią granicę II RP w czasie Powstania Wielkopolskiego 1918/19 fot. Justyna Wojciechowska

Od kilku dni łabiszyńska "Wozownia" zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów na wystawę pod hasłem "Powstanie Wielkopolskie. Kompania pakoska".

Projekt został zrealizowany przez Ośrodek Kultury i Turystyki w Pakości, natomiast partnerem przedsięwzięcia jest Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich i Przedsiębiorstwo Usług Gminnych w Pakości. Dzięki współpracy z ośrodkiem wystawa pełna starych dokumentów, militariów, zdjęć, a nawet prezentacji multimedialnych trafiła do Łabiszyna. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jak zaznacza koordynatorka wystawy Agnieszka Nawrocka - jeżeli pogoda będzie sprzyjała niedzielnym spacerom, ekspozycja zostanie udostępniona zwiedzającym również w najbliższą niedzielę 21 czerwca, pomiędzy godziną 14.00 a 17:00.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

(jw), 19 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.