Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na mapkach można było sprawdzić, jakie propozycje nazw ulic już się pojawiły, a jakie jeszcze nie. Dokonywano także korekt. fot. Magdalena Kruszka

Ulica Szkolna i ulica Nowa to propozycje nazw głównych ciągów komunikacyjnych biegnących przez Nowe Dąbie. Mieszkańcy dyskutowali o nazwach ulic na zebraniu 1 marca.

Już trzy lata temu pojawił się pomysł, aby ulicom w Nowym Dąbiu, jednej z rozleglejszych wsi w gminie Łabiszyn, nadać nazwy ulic. Wówczas sprawa nie znalazła swojego finału. Teraz do tematu wraca sołtys Mohamed Alsrag. Zorganizował spotkanie wiejskie w świetlicy, na którym mieszkańcy mogli składać propozycje nazw konkretnych ulic. Nie zabrakło także głosu przeciwników nadawania nazw ulicom, którzy zwracali uwagę na koszty. Ostatecznie jednak większość pomysł poparła, a uczestnicy spotkania skupili się na wymyślaniu nazw kolejnym ulicom.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Kruszka, 2 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.