Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas prac na moście w Gąsawie kierowcy muszą się liczyć z objazdami na trasie Żnin - Gąsawa fot. Justyna Wojciechowska

Od 24 czerwca kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w Gąsawie.

Wygenerują je rozpoczynające się prace związane z rozbiórką i budową nowego mostu przez rzekę Gąsawka w ciągu drogi powiatowej Żnin - Gąsawa - Ryszewo. Firmą, która zrealizuje inwestycję są Mosty Kujawy Krzysztofa Szymańskiego, a całkowity koszt prac oszacowano na 1.837.705,80 zł brutto. 41% wszystkich wydatków pokryje dofinsowanie rządowe.
Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych w Żninie z siedzibą w Podgórzynie objazd został wyznaczony najdogodniejszmi drogami lokalnymi. Jadący od strony Żnina będą kierowani w miejscowości Wenecja na drogę Wenecja - Biskupin, dalej od skrzyżowania w Biskupinie w lewo drogą powiatową Bożejewiece - Gąsawę i docelowowo do Gąsawy.
Jadący od strony Gąsawy w kierunku Żnina będą musieli skorzystać z drogi powiatowej wiodącej do Biskupina, następnie dojadą do skrzyżowania z drogą powiatową w Wenecji.
Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona z końcem listopada tego roku.

Justyna Wojciechowska, 23 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.