Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

W Piechcinie 1 czerwca około 16.00 doszło do zderzenia pociągu z samochodem ciężarowym.

W ostatnich dniach policyjne patrole ścigały dwa auta, których kierowcy nie zatrzymali się do kontroli drogowej. Na wskazania policyjnej grupy Speed do zatrzymania zareagowała natomiast 19-latka, która znacznie przekroczyła prędkość.

1 czerwca na drodze Świątkowo - Żerniki (gm. Janowiec) doszło do dachowania samochodu. Na czas akcji ratunkowej droga została zablokowana.

W Obórzni, na drodze wojewódzkiej nr 254 w niedzielę, 24 maja około 19.00 doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych, w wyniku którego poszkodowane zostały trzy osoby.

W czwartek 21 maja policjanci skontrolowali kierowców, którym zatrzymali prawa jazdy.

W Tonowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyją dwie osoby: ojciec i jego nastoletnia córka.

W środę 20 maja przed godziną 19.00 dyżurny szubińskiego komisariatu został powiadomiony o tym, że w jednej z wsi na terenie gminy Szubin, dokonano obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy.  Na miejsce został skierowany patrol policji.

Barcińscy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który w swoim domu, na terenie gminy Łabiszyn, uprawiał konopie indyjskie. Mężczyzna odpowie także za kradzież prądu, który był niezbędny do przestępczego procederu. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Szubina wyjaśniają okoliczności śmierci 63-letniego mężczyzny, mieszkańca Szubina.

Początkowo mogło się wydawać, że pożar dotyczy dużego i wysokiego obiektu, dlatego ze Żnina skierowano na miejsce nawet samochód straży z podnośnikiem. Kolejne informacje wskazują, że pożar dotyczy małego obiektu gospodarczego.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.