Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kierujący "oplem vectra" z niewiadomych przyczyn w Bielawach zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie uderzył w drzewo fot. Magdalena Kruszka

Dwa wypadki miały miejsce w ostatnim czasie na terenie gminy Barcin. W obu przypadkach kierowcy nie zastosowali odpowiednich środków ostrożności, a poszkodowane zostały pasażerki.

Do pierwszego wypadku doszło w Bielawach w nocy z 30 kwietnia na 1 maja. 25-letni mieszkaniec gminy Gąsawa poruszając się oplem vectrą uderzył w drzewo, a następnie zbiegł z miejsca wypadku. Jak informuje podkom. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, pasażerka również próbowała oddalić się z miejsca zdarzenia, ale została ujęta przez policjanta wracającego po służbie do domu. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
- Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Gąsawa jadąc z Barcina w kierunku Piechcina z nieustalonych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie uderzył w drzewo - informuje podkom. Wioleta Burzych. - W rezultacie tego zdarzenia 23-letnia pasażerka została przewieziona do placówki medycznej. Obrażenia jej ciała były na tyle poważne, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.
Kierowca zgłosił się na policję kolejnego dnia, czyli 1 maja. Usłyszał on zarzut spowodowania wypadku drogowego oraz ucieczki z miejsca zdarzenia. Zostało zatrzymane jego prawo jazdy.
Kolejny wypadek miał miejsce w Pturku 2 maja wieczorem. 18-latek z Barcina, który kierował seatem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do rowu. Auto dachowało. Wraz z nim podróżowała 16-letnia dziewczyna, która trafiła do szpitala.

Magdalena Kruszka, 6 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.