Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Początkowo mogło się wydawać, że pożar dotyczy dużego i wysokiego obiektu, dlatego ze Żnina skierowano na miejsce nawet samochód straży z podnośnikiem. Kolejne informacje wskazują, że pożar dotyczy małego obiektu gospodarczego.

8 maja około 14.00 dyżurny Komendy Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żninie otrzymał zgłoszenie o pożarze chlewni w Janowcu. Jak przekazał nam brygadier Waldemar Ulatowski z KP PSP w Żninie, początkowo mogło się wydawać, że jest to pożar większego budynku, kilkukondygnacyjnego, stąd oprócz jednostek PSP ze Żnina w tym samochodu z podnośnikiem skierowano też na miejsce jednostki OSP z Janowca i Świątkowa.
Później jednak okazało się, że pożar nie dotyczy dużego obiektu, a małego, jednokondygnacyjnego budynku gospodarczego na ul. Ogrodowej w Janowcu Wielkopolskim.

Karol Gapiński, 8 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.