Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W mieszkaniu w bloku na ul. Słonecznej w Żninie znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zmarł bez udziału osób trzecich.

3 czerwca w godzinach południowych funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Żninie przyjechali na osiedle bloków przy ul. Słonecznej. St. sierż. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk poinformowała, że interwencja dotyczyła zgłoszenia spowodowanego domniemaniem, że w jednym z mieszkań może znajdować się denat. Policjanci weszli do mieszkania bez konieczności wzywania strażaków, by wyważyli drzwi. Policjanci znaleźli w mieszkaniu zwłoki 69-letniego mężczyzny. Oględziny lekarskie zwłok wstępnie wykluczyły udział osób trzecich w tym zgonie.

Jeden z mieszkańców osiedla przy ul. Słonecznej przekazał nam, iż zmarły mężczyzna mieszkał w tym lokalu samotnie. Przez 3 ostatnie tygodnie nie był widywany na ulicy, co dla wielu osób było dziwne, gdyż wcześniej niemal każdego dnia wychodził do sklepu. - Ktoś źle poinformowany rzucił plotkę, że mężczyzna ten jest w szpitalu, czy nawet w hospicjum, więc ludzie przestali się interesować tym, że ten pan się nie pojawia. A on prawdopodobnie od wielu dni już nie żył i dopiero nasilający się, nieprzyjemny zapach spowodował wezwanie policji - powiedział nam mieszkaniec ul. Słonecznej

Karol Gapiński, 5 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.