Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Policyjne BMW po kolizji z Citroenem Xsara Picasso fot. OSP KSRG Janowiec Wielkopolski

39-latka uderzyła w tył nieoznakowanego radiowozu, który podejmował wobec niej czynności, gdyż w czasie jazdy rozmawiała przez telefon komórkowy.

Nieoznakowane bmw żnińskiej drogówki zostało wyłączone z użytkowania za sprawą kolizji, jakiej uległo we wtorkowe popołudnie pomiędzy Wełną a Skórkami. Jak poinformowała Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Żninie, policjanci ogniwa ruchu drogowego udali się za 39-letnią mieszkanką gminy Rogowo, która podczas prowadzenia auta korzystała z telefonu komórkowego. Zrównali się z nią i polecili jechać za nimi, by zatrzymać się w bezpiecznym miejscu celem przeprowadzenia kontroli drogowej. Podobny komunikat wyświetlał się na belce umieszczonej na tylnej szybie nieoznakowanego radiowozu. Kobieta jechała za nimi i kiedy policjanci zatrzymali się, uderzyła w tył bmw. - Uczestnicy tego zdarzenia nie ponieśli poważnych obrażeń i w związku z tym zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a sprawczynię kolizji ukarano mandatem - poinformowała Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk.
Wykluczone zostało zajechanie drogi kobiecie, gdyż jechała zgodnie z zaleceniami za policyjnym bmw. Jak już z pewnością wielu kierowców zdążyło się przekonać, policyjne bmw posiada system monitorujący sytuację na drodze, który rejestruje zachowanie użytkowników ruchu.

Sylwia Wysocka, 17 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.