Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kcyńscy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie miasta znaleźli amfetaminę. Zatrzymany do sprawy 26-latek usłyszał zarzuty i zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na stanowisko kierowania szubińskiego komisariatu wpłynęło zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Kcyni ma miejsce awantura. Skierowanych na miejsce policjantów domownicy poinformowali, że sprawcą awantury jest przebywający w mieszkaniu 26-letni mężczyzna. Był przy tym agresywny, rzucał różnymi przedmiotami i ubliżał rodzinie.

Mundurowi uspokoili agresora, a podczas rozmowy z nim zauważyli na łóżku opaloną szklaną lufkę, a pod stojącym obok łóżka krzesłem woreczek z białym proszkiem. Podejrzewając, że w mieszkaniu może być więcej zabronionych środków, mundurowi zdecydowali o dokładnym sprawdzeniu pomieszczeń. Decyzja szybko okazała się słuszną. W szafce użytkowanej przez 26-latka mundurowi znaleźli jeszcze 9 woreczków z białym proszkiem - informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.

Podejrzany został zatrzymany w policyjnym areszcie i po spędzonej w nim nocy usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, bo w zabezpieczonych przez śledczych woreczkach było prawie 20 gramów amfetaminy. Teraz decyzję w sprawie mieszkańca Kcyni podejmie sąd. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(rk), 19 VI 2020

 

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.