Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Strażacy ochotnicy wspólnie z policjantami rozpoczęli w poniedziałek (27 czerwca) akcję poszukiwawczą zagninionego mężczyzny, przeczesując krotoszyńskie lasy fot. Justyna Wojciechowska

Młody mężczyzna, mieszkaniec Krotoszyna w gminie Barcin, w sobotę rano (27 czerwca) opuścił miejsce zamieszkania.

Początkowo zdezorientowana rodzina prowadziła poszukiwania na własną rękę, jednak te okazały się bezskuteczne. - Policja została poinformowana o fakcie zaginięcia mężczyzny, który nie powrócił do miejsca zamieszkania i w żaden sposób nie skontaktował się z rodziną, 27 czerwca w godzinach nocnych. Poszukiwania trwały przez cały weekend. Dzisiaj [29 czerwca - przyp. mr] są kontynuowane - poinformowała st.sierż. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk z KPP Żnin. Policjanci wspólnie z zastępami ochotniczych straży pożarnych przeczesują las w okolicach Krotoszyna, w którym może znajdować się 26-latek. W poszukiwaniach wykorzystywany jest rówież przeszkolony pies tropiący.

AKTUALIZACJA

Jak poinformował nas rzecznik KP PSP w Żninie Mirosław Wrzesiński strażacy OSP, którzy od rana prowadzili poszukiwania, odnaleźli ciało mężczyzny.

Justyna Wojciechowska, 29 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.