Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pamiętamy o nich

19 czerwca zmarł Ryszard Szczęsny. Miał 80 lat. Przygodą jego życia było leśnictwo.

12 czerwca w wieku 68 lat zmarł Ignacy Goc, lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, którego prawie całe życie zawodowe było związane z pracą w Szpitalu Powiatowym w Żninie. Pracował tam od 1977 r., wcześniej ukończywszy Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie.

10 czerwca zmarła w wieku 104 lat Irena Ciszak, zasłużona twórczyni ludowa ze Żnina.

W czwartek, 2 kwietnia zmarł Jan Głodek, urodzony w Szubinie, syn powstańca wielkopolskiego, komendant Chorągwi Bydgoskiej ZHP (1961-1969), do końca swoich dni związany z Harcerskim Kręgiem Seniorów ZHP w Szubinie.

6 kwietnia odeszła znana barcińska poetka - Jadwiga Stróżykiewicz. W tym roku skończyłaby 75 lat. Na swoim koncie miała osiem tomików poezji i wiele wierszy w publikacjach zbiorowych. Dwa lat temu świętowała 25-lecie pracy twórczej.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.