Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Liczenie głosów w wyborach samorządowych w 2018 roku fot. Remigiusz Konieczka

W nadchodzących wyborach prezydenckich mieszkańcy gminy Szubin muszą przygotować się na zmiany. Na szczęście nie wszyscy.

W związku z epidemią koronawirusa w Szubinie nie będzie lokalu wyborczego w przychodni Medyk. Zamiast tego wyborcy będą głosować w Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie. Przypomnijmy, że w tym obwodzie głosują mieszkańcy Osiedla Spółdzielczego, a dokładniej ul. gen. Józefa Bema i gen. Jarosława Dąbrowskiego (numery parzyste).

W związku z remontem Szubińskiego Domu Kultury lokal został przeniesiony do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tam będzie głosować część mieszkańców Osiedla Stare Miasto z ulic: Harcerskiej, Kcyńskiej, 3 Maja, Mostowej, Osiedla Cieleckiego, Placu Wolności, Poprzecznej i Winnicy od nr 42 do końca.

Chęć głosowania korespondencyjnego wyraziło 69 wyborców.

Lokale wyborcze będą czynne jak w całym kraju od 7.00 do 21.00. Podczas głosowania członków komisji będzie obejmował reżym sanitarny. Zobowiązani będą do noszenia przyłbic, maseczek, dezynfekcji rąk. Stoły będą pozbawione obrusów i w ciągu pracy komisji mają być dezynfekowane minimum sześć razy. Odstęp od członków komisji ma wynosić 1,5 metra.

(rk), 25 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.