Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sport

W miniony weekend piechcińskie Centrum Nurkowe odwiedzili miłośnicy podwodnych wrażeń, którzy mieli okazję sprawdzić sprzęt pozwalający realizować tę pasję.

O ile pandemia koronawirusa nie będzie stanowić zagrożenia, jeszcze w czerwcu mają się odbyć baraże o awans w niższych ligach piłkarskich seniorów. Natomiast start sezonu 2020/2021 zaplanowano na sierpień.

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Trawie zdecydował, że warunkiem dokończenia sezonu 2019/2020 jest uzyskanie do 9 czerwca zgody na jego wznowienie. Przyjęto dwie opcje ewentualnego zakończenia rozgrywek. Nie przewiduje się spadków i awansów, w planach jest natomiast organizacja Pucharu Polski seniorów.

Niewielu było optymistów, którzy liczyli na wznowienie sezonu w niższych ligach piłkarskich, a dziś już nawet oni muszą przyjąć, że sezon 2019/2020 jest już zakończony. Cieszyć się mogą najsłabsze drużyny poszczególnych rozgrywek, gdyż po tym sezonie spadków nie będzie.

W Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Szubinie po raz czwarty zorganizowano bieg Tropem Wilczym.

1 marca z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych po raz pierwszy w Żninie odbył się bieg Tropem Wilczym upamiętniający bohaterów walki z komunizmem po II wojnie światowej.

W krytej pływalni w Barcinie 29 lutego rywalizowało kilkuset młodych zawodników z różnych stron Polski.

Czytelnicy poprzez głosy na kuponach i w SMS-ach zdecydowali, iż Aleksandra Kranz z LKS Gąsawa zdobyła najwięcej punktów i tym samym zwyciężyła w XXVIII Plebiscycie Tygodnika Lokalnego "Pałuki" na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019.

21 lutego w Gminnym Domu Kultury w Rogowie odbyła się I Gala Sportu.

Na strzelnicy Piechcińskiego Bractwa Kurkowego 15 lutego odbyły się XX Zawody strzeleckie w Biathlonie Zimowym 2020.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.