Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wędkarze obradowali w Stanicy Żeglarskiej Neptun fot. Bartosz Woźniak

Wędkarze z barcińskiego koła podsumowali działalność w roku 2019 i przegłosowali plan pracy na rok 2020, w którym przypada jubileusz 70-lecia istnienia Polskiego Związku Wędkarskiego.

W niedzielę 2 lutego miłośnicy wędkowania z Koła nr 71 Polskiego Związku Wędkarskiego spotkali się na walnym zebraniu, aby omówić działalność w roku 2019. Podczas spotkania przyjęli plan pracy na rok 2020. Prezes Jarosław Drozdowski otrzymał Złotą Odznakę PZW za Zasługi dla Wędkarstwa Polskiego, a sam wręczył statuetki za zawody Grand Prix barcińskiego koła.
W wolnych głosach i wnioskach największą dyskusję wywołał temat utrudnionego dostępu wędkarzy do jeziora Gwiazda, które barcińskie koło ma pod sportową opieką.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Bartosz Woźniak, 2 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.