Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Aleksandra Kranz fot. Witold Ejankowski

Czytelnicy poprzez głosy na kuponach i w SMS-ach zdecydowali, iż Aleksandra Kranz z LKS Gąsawa zdobyła najwięcej punktów i tym samym zwyciężyła w XXVIII Plebiscycie Tygodnika Lokalnego "Pałuki" na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019.

W Żnińskim Domu Kultury 23 lutego odbyła się Gala Sportowiec Roku 2019, podczas której zostały ogłoszone wyniki głosowania w plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki. Na uroczystość przybyli zawodnicy i zawodniczki z najlepszej dziesiątki, którym towarzyszyli najbliżsi, trenerzy, działacze.
Obecni byli także samorządowcy, którzy przekazali upominki sportowcom ze swoich gmin. W tym roku w dziesiątce reprezentowane były 4 gminy z terenu Pałuk. Całe podium obsadzili przedstawiciele gminy Gąsawa. Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców przedstawia się następująco:
1. Aleksandra Kranz - hokej na trawie (gmina Gąsawa)
2. Zbigniew Kledzik - biegi (gmina Gąsawa)
3. Luiza Hyla - hokej na trawie (gmina Gąsawa)
4. Norbert Błaszczyk - lekkoatletyka (gmina Żnin)
5. Kamila Maciejewska - biegi (gmina Barcin)
6. Oliwia Płocińska - judo (gmina Żnin)
7. Amelia Kranz - karate (gmina Łabiszyn)
8. Bogna Świtała - bilard (gmina Żnin)
9. Maciej Maćkowski - biegi (gmina Żnin
10. Leszek Wisz - piłka nożna (gmina Barcin).
Działacza i trenera roku 2019 ze zgłoszonych kandydatur wybrała kapituła konkursu. Działaczem Roku 2019 został Leszek Pawłowski (żeglarstwo - MKŻ Żnin), a za Trenera Roku 2019 uznano Leszka Piekarskiego (piłka nożna - Bzyki Żnin)
Dziękujemy Czytelnikom za liczny udział w naszej zabawie, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.
Szczegółowe wyniki głosowania na wszystkich 25. nominowanych sportowców opublikujemy w najbliższym numerze tygodnika Pałuki, w czwartek, 27 lutego. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Bartosz Woźniak, 23 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.