Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Juniorki LKS Gąsawa powalczą o medal fot. Stanisław Wendland

Polski Związek Hokeja na Trawie zdecydował o dokończeniu sezonu, zatem rywalizacja o medale rozstrzygnie się na boisku. Dodatkowo odbędą się rozgrywki o Puchar Polski, którego losowanie grup odbędzie się w środę 10 czerwca.

Po decyzji Rządu RP dotyczącej luzowania restrykcji spowodowanych pandemią koronawirusa, PZHT zdecydował dokończeniu sezonu 2019/2020 w kategoriach: seniorzy, seniorki, juniorzy i juniorki. Mecze odbędą się od 20 czerwca do 5 lipca. Wydział Gier i Dyscypliny oraz Wydział Wyszkolenia PZHT w najbliższym czasie przedstawią terminarze.
W tym samym przedziale czasowym zorganizowana zostanie rywalizacja o Puchar Polski w kategorii senior. O to trofeum powalczy 7 klubów z Hokej Superligi oraz 5 z I ligi. Pałuki będzie reprezentować LKS Gąsawa. Zespoły zostaną podzielone na 4 grupy, których zwycięzcy zagrają o medale. Losowanie grup odbędzie się 10 czerwca o 12.00.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki, w środę 10 czerwca.

Bartosz Woźniak, 8 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.