Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

O Puchar Polski z Pałuk powalczą tylko gąsawianie fot. Stanisław Wendland

10 czerwca w siedzibie Polskiego Związku Hokeja na Trawie odbyło się losowanie fazy grupowej Pucharu Polski w hokeju na trawie seniorów. LKS Gąsawa trafił na rywali z Gniezna i Poznania, ale nie tych najgroźniejszych.

W tym roku PZHT postanowił po 13 latach przerwy reaktywować rozgrywki o Puchar Polski. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn (7 z Superligi i 5 z I ligi).
Pałuki będą reprezentowane przez LKS Gąsawa, dla którego w środę los był dość łaskawy, gdyż pozwolił uniknąć najsilniejszych drużyn obecnego sezonu. Grupą śmierci, zważywszy że do pólfinalu awansują tylko najlepsi, okazała się grupa B, w której zagrają trzy drużyny z Superligi, w tym mistrz i wicemistrz Polski.
WYNIKI LOSOWANIA
Grupa A: LKS Gąsawa, Stella Gniezno (I liga), Warta Poznań.
Grupa B: Start 1954 Gniezno, Grunwald Poznań, Pomorzanin Toruń.
Grupa C: Ósemka Tarnowskie Góry (I liga), Siemianowiczanka (I liga), AZS Politechnika Poznańska.
Grupa D: MKS Środa Wielkopolska (I liga), AZS AWF Poznań, Polonia Skierniewice (I liga).
Mecze odbędą się od 20 czerwca do 5 lipca na jednym boisku, a mianowicie AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27 w Poznaniu. Najlepsze zespoły z czterech grup stworzą pary półfinałowe i powalczą o Puchar Polski i medale.

Bartosz Woźniak, 10 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.