Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Piotr Ziółkowski (z prawej) od nowego sezonu zagra w Noteci Łabiszyn fot. Bartosz Woźniak

W łabiszyńskim klubie najszybciej przystąpiono do regularnych treningów, opracowania planu sparingów i ruchów transferowych, które można uznać za niespodziewane i obiecujące.

Drużyna seniorów Noteci Łabiszyn pod kierunkiem trenera Tomasza Kunickiego trenuje już 3 razy w tygodniu, ale nie próżnują też działacze, którzy sprawnie poruszają się na rynku transferowym.
Wcześniej został sprowadzony ofensywny zawodnik Marcin Słowiński (Notecianka Pakość), a dzisiaj w Łabiszynie powitano najlepszego strzelca V ligi minionego sezonu - Piotra Ziółkowskiego (KS Brzoza). To odpowiedź na odejście do pakoskiego klubu dotychczasowego lidera Noteci - Mateusza Gryglewicza. Jednak to nie jedyne nabytki łabiszyńskiego klubu, a planowane są kolejne.
W Łabiszynie niemal na ostatni guzik dopięto już plan sparingów, które zespół rozpoczyna już w najbliższą sobotę wyjazdowym meczem z III-ligową Unią Janikowo. W sumie piłkarzy czeka 7 spotkań.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki, w czwartek 18 czerwca.


Bartosz Woźniak, 17 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.