Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najlepszy w zawodach był Dawid Krawczyk fot. Bartosz Woźniak

Opóźniona z powodu pandemii koronawirusa inauguracja zawodów wędkarskich nie przyniosła barcińskim wędkarzom okazałych połowów.

Wędkarze zrzeszeni w Kole nr 71 PZW w Barcinie w sobotę 20 czerwca rozpoczęli rywalizację sportową. Inauguracyjne zawody z udziałem 9 uczestników odbyły się nad rzeką Noteć przy trakcie spacerowym w Barcinie.

Po okresie burzowych i deszczowych dni ryby nie były skłonne złapać się na przynętę i nie pozwoliły zawodnikom na osiągnięcie zbyt okazałych wyników. Ostatecznie najlepszy wynik uzyskał Dawid Krawczyk, który wyprzedził Sławomira Cudo i Andrzeja Wiśniewskiego.

- Z powodu epidemii Grand Prix w wędkarstwie spławikowym w tym sezonie nie organizujemy. Postaramy się spotkać kilka razy na zawodach w ramach koła. W tym roku będziemy obchodzić jubileusz 70-lecia Polskiego Związku Wędkarskiego - przekazał prezes barcińskiego koła Jarosław Drozdowski.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Bartosz Woźniak, 20 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.