Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zespół „Panowie dla pań” wykonuje utwór „Kocham Cię jak Irlandię” fot. Karol Gapiński

W piątkowy wieczór 6 marca hala przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie, która na co dzień służy przede wszystkim uprawianiu sportu, tym razem stała się areną muzyczną. Choć i ruchu nie zabrakło.

Uczniowie oraz nauczyciele postanowili uczcić panie, które 8 marca obchodzą swoje święto, piosenką i tańcem. Koncert rozpoczął się efektownie i z przytupem, bo pierwsi wystąpili panowie - nauczyciele w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie, którzy wykonali piosenkę „Kocham Cię jak Irlandię".
Później do głosu przeszli uczniowie. Śpiewali, tańczyli, ale również pokazali swoje umiejętności aktorskie, przenosząc widzów w jednej ze scen do biblijnego raju. Publiczność usłyszała także takie piosenki, jak „Zakazany owoc”, „Gdzie ci mężczyźni”, „Być kobietą” (która dała tytuł całemu koncertowi), czy też „To nie ja byłam Ewą”.
Nie zabrakło wykonań instrumentalnych i pokazów tanecznych. Szczególny aplauz zdobył zespół Wesołe kartony, ponieważ chłopcy zaprezentowali tupot nóżek do Marsza Radeckiego w oryginalnej choreografii.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 7 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.