Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Nowy dyrektor PCZ Marek Gotowała (po lewej) i odchodzący na emeryturę dyrektor Roman Pawłowski fot. Karol Gapiński

W świetlicy szpitala w Żninie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego dyrektora. Przywitany został jego następca i dokonano wyboru składu rady nadzorczej spółki PCZ na nową kadencję.

22 czerwca odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu w Żninie jako zgromadzenia wspólników Pałuckiego Centrum Zdrowia. Ponieważ minęła dotychczasowa kadencja rady nadzorczej spółki, trzeba był wybrać nowy skład. Zarząd Powiatu zaufał dotychczasowym członkom rady nadzorczej szpitala, czyli Bogusławowi Szymczakowi, Tomaszowi Barczakowi i Romanowi Rezulakowi, ale podjęto też decyzję o zwiększeniu składu do 4 osób. Tym czwartym członkiem rady nadzorczej na nową, trzyletnią kadencję został odchodzący na emeryturę, a w ostatnich 9 latach prezes i dyrektor PCZ Roman Pawłowski.
Intencją zgromadzenia wspólników było zapewnienie ciągłości nadzoru nad szpitalem. Roman Pawłowski swoim doświadczeniem ma wspomóc radę, ale też jako dotychczasowy dyrektor, może pomóc doradzając, wskazując istotne dla szpitala sprawy nowemu dyrektorowi, Markowi Gotowale.
Po posiedzeniu odbyła się uroczystość, podczas której starosta Zbigniew Jaszczuk, przewodnicząca Rady Powiatu Józefa Błajet, złożyli podziękowania i grawertony Romanowi Pawłowskiemu oraz życzenia zdrowia i szczęścia na zasłużonej emeryturze. Życzenia pomyślności w nowej pracy otrzymał też były burmistrz Trzemeszna, były dyrektor SPZOZ w Mogilnie, Marek Gotowała, jako nowy prezes spółki PCZ w Żninie.
Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 23 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.