Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Licytacje w hali widowiskowo-sportowej prowadził tradycyjnie Artur Jakubowski fot. Magdalena Kruszka

Szkoły z gminy Barcin oraz jednostki i stowarzyszenia włączyły się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia już przed południem nie zabrakło wielu atrakcji, które stawały się powodem do wsparcia tego wielkiego przedsięwzięcia.

W Zespole Szkół w Barcinie wielkie granie odbywało się na holu szkoły oraz w sali widowiskowo-sportowej. Wystąpili między innymi harcerze oraz zespół Emeryci. Pomiędzy występami prowadzone były licytacje, a ludzie zgromadzeni na trybunach nie szczędzili grosza. Wygrać można było między innymi bilet na koncert MDK czy koszulkę z Pol'and'Rock Festival z autografem Jurka Owsiaka. Były też liczne kiermasze i kwesty. Można było nabyć książki, ręcznie rzeźbione mydełka, pluszaki, a także wiele przedmiotów dekoracyjnych i codziennego użytku. Każdy znalazł coś dla siebie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mamliczu częstowały smakołykami.
Szkoła Podstawowa nr 1 zagrała w tym roku wraz z Przedszkolem nr 1 w Barcinie i ze Szkołą Podstawową w Mamliczu. Tam także zorganizowano występy wokalne i taneczne dzieci. Było malowanie twarzy i degustacja smakołyków. Sprzedawano także losy. Ponadto rodzice przygotowali fotobudkę, gdzie można było zrobić sobie zdjęcie przywdziewając fantazyjne gadżety. Nie zabrakło także licytacji gadżetów, karnetów i przedmiotów z logo WOŚP.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Kruszka, 12 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.