Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Karol Gapiński

W dwójce na trzecim piętrze dorośli poświęcali się poważnej sprawie rozwoju sieci ulic na Krzyckówku, a na dole, w sali gimnastycznej miło spędzały swój czas dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie zorganizowała we wtorkowy wieczór (21 stycznia) balik karnawałowy dla najmłodszych dzieci ze wszystkich oddziałów szkolnych I-III. Oddziałów tych jest dziewięć. Radosnym tańcom i zabawom oddawało się przez 2 godziny około 150 uczniów. Większość z nich przebrana w fantazyjne stroje, niektórzy z ozdobionymi twarzami.
Balik zorganizowały wychowawczynie wszystkich klas biorących udział w zabawie. Był też słodki poczęstunek i napoje dla uczestników zabawy. Przy okazji poszczególne klasy miały wykonane wspólne zdjęcia.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 22 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.