Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Jednym z punktów programu artystycznego było ogniste paso doble fot. Karol Gapiński

Dzieci z "zerówek" w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie w tym tygodniu zapraszają babcie i dziadków na występy przygotowane z okazji ich święta. Klasa Oc z tej okazji wystawiła także jasełka.

Od 22 do 24 stycznia trzy oddziały zerowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie świętują Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji wnuczęta pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały dla babć i dziadków występy artystyczne - życzenia w formie piosenek i wierszyków oraz tańce. Nie zapomniały też o laurkach.
23 stycznia babcie i dziadków gościły dzieci z klasy Oc, której wychowawczynią jest Elżbieta Nowak. Występ tych dzieci miał szerszy charakter, bo zanim nastąpiły w ich wykonaniu wspomniane piosenki i wierszyki oraz tańce, najpierw maluchy wystawiły przedstawienie jasełkowe.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 23 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.