Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Obecnie w powiecie żnińskim 19 osób jest zakażonych koronawirusem. W piątek, 17 kwietnia poinformowano o 6 nowych przypadkach.

17 kwietnia przed południem wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz poinformował o kolejnych 21 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród nich jest 13 osób z Bydgoszczy, 1 osoba z Inowrocławia, 6 osób z powiatu żnińskiego i 1 z powiatu nakielskiego. Łącznie w naszym województwie potwierdzono dotychczas 387 przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało 21 osób, a 13 zmarło z powodu covid-19.
Dzisiaj (17 kwietnia) mija miesiąc od dnia, w którym potwierdzony został pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem mieszkańca na terenie powiatu żnińskiego. Mężczyzna ten obecnie jest już zdrowy (14 kwietnia rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego Adrian Mól poinformował, że mamy 3 ozdrowieńców w powiecie żnińskim, od tamtej pory nie informowano o kolejnych wyzdrowiałych osobach w powiecie żnińskim).
Jak podał Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy według stanu na przedpołudnie 17 kwietnia w powiecie żnińskim jest 19 osób zakażonych koronawirusem. Dla porównania w sąsiednich powiatach jest to: 22 osoby zakażone w powiecie nakielskim, 3 w mogileńskim, żadnej w inowrocławskim (poza miastem Inowrocław, w którym jest 5 zakażonych), w powiecie bydgoskim, poza powiatem grodzkim - Bydgoszcz jest 15 osób zakażonych.
16 kwietnia w powiecie żnińskim 345 osób przebywało w kwarantannie.

Karol Gapiński, 17 IV 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.