Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W piątek, 17 kwietnia było łącznie 19 przypadków zakażenia koronawirusem. W poniedziałek, 20 kwietnia rano jest tych przypadków 21.

W niedzielę, 19 kwietnia rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego Adrian Mól poinformował o kolejnych 8 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród nich jest 1 osoba z Bydgoszczy, 1 z Torunia, 1 z powiatu bydgoskiego, 1 z powiatu lipnowskiego, 1 z powiatu nakielskiego, 1 z powiatu świeckiego, 1 z powiatu wąbrzeskiego, 1 z powiatu żnińskiego.
W poniedziałek, 20 kwietnia po 10.00 z Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy wpłynęła następna informacja o kolejnych 15 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród nich nie ma mieszkańców powiatu żnińskiego, ale jest 9 osób z Bydgoszczy, 4 osoby z Torunia i 2 osoby z powiatu bydgoskiego. Łącznie jest w województwie 421 osób zakażonych koronawirusem, a w powiecie żnińskim 21.
Przypomnijmy, że 17 kwietnia doszło 6 zakażonych w tym powiecie, 18 kwietnia - 1 i 19 kwietnia - 1. Dotychczas w naszym województwie z powodu choroby COVID-19 zmarło 16 osób.

Karol Gapiński, 20 IV 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.